Szalona promocja na jajka w Biedronce. Tak tanio jeszcze nie było?

2020-04-08 10:14 oprac. AG
Jajko - źródło białka, skarbnica witamin. Czy jajka są zdrowe?
Autor: Getty Images

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. W sklepach czeka wiele promocji. Na przykład w Biedronce 10 jaj można kupić już za 2,99 zł. Jest jednak haczyk. Zobacz, co trzeba zrobić, by kupić świeże jaja w tak niskiej cenie. Jednocześnie przypominamy, że wiele Biedronek w okresie przedświątecznym czynnych jest przez całą dobę.

Wielkanoc 2020. Promocje w Biedronce
Jajka w Biedronce można kupić już po 2,99 zł za 10 sztuk. Są to jaja w rozmiarze M. Można je kupić nawet z 33 – procentowym rabatem. Jak to zrobić. Przede wszystkim trzeba mieć z sobą kartę Moja Biedronka, która upoważnia stałych klientów sieci do wielu promocji i rabatów. I aby skorzystać z dużego upustu ceny, należy wziąć aż 3 opakowania jaj, czyli 30 sztuk. Decydując się na taki zakup, za jedno jajko płaci się 0,30 zł. Taka promocja obowiązuje do najbliższej soboty 11 kwietnia. Przypominamy, że w Wielkim Tygodniu markety zmieniają godziny otwarcia. Od wtorku 7 kwietnia aż do piątku 10 kwietnia w wielu Biedronkach można robić zakupy przez całą dobę (lista sklepów, które czynne są krócej dostępna na stronie internetowej sieci). Natomiast w Wielką Sobotę sklepy sieci Biedronka przeważnie czynne są do 14. Jak informuje sieć, ostatnia przedświąteczna transakcja płatnicza ma być realizowana w sobotę o godz. 13.55.

Uwaga: seniorzy mogą robić zakupy przez cały dzień - nie tylko od godz. 10 do 12

W tym roku święta wielkanocne będą inne nić dotychczas. W związku z epidemią koronawirusa, wiele osób będzie spędzać je w bardzo małym gronie. W związku z epidemią nie zaleca się podróżowania i odwiedzania rodziny lub znajomych. Powód jest bardzo prosty – śmiertelnie niebezpieczny koronawirus przenosi się drogą kropelkową, czyli podczas mówienia, kaszlu, kichania. Co bardzo ważne, wiele osób przechodzi chorobę COVID-19 bezobjawowo, jednocześnie zarażając innych. Dlatego taż ważna jest w tym czasie izolacja , także podczas świąt wielkanocnych, które obchodzimy w tym roku w dniach 12 – 13 kwietnia.

Jak bezpiecznie zdjąć rękawiczki ochronne

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze