Żabka

i

Autor: Shutterstock

Sylwester i Nowy Rok

Jak jest otwarta Żabka w Sylwestra i Nowy Rok? Sprawdź godziny otwarcia

2022-12-31 3:46

Sylwester nie jest dniem wolnym od pracy, ale zdecydowana większość sklepów będzie czynna krócej niż w normalny dzień pracy. W Nowy Rok obowiązuje zakaz handlu. Ale jeśli nie zdążymy zrobić zakupów lub nam czegoś zabraknie możemy liczyć na Żabkę. Sprawdź godziny otwarcia Żabki 31 grudnia 2022 i 1 stycznia 2023.

Jak otwarta jest Żabka w Sylwestra?

Standardowo sklepy Żabka otwarte są od godziny 6 do 23. Dotyczy to sześciu dni tygodnia, od poniedziałku do soboty. W niektórych sklepach Żabka godziny otwarcia 31.12.2021 mogą zostać skrócone. Wszystko zależy od indywidualnej decyzji właściciela sklepu. Franczyzobiorcy Żabki samodzielnie decydują o tym, czy otworzą w danym dniu lokal handlowy, czy tego nie zrobią. Informacje o godzinach otwarcia można uzyskać w poszczególnych placówkach, na stronie www.zabka.pl oraz w aplikacji Żappka. Informacje te powinny zostać też wywieszone na drzwiach danego punktu.

Jak czynna jest Żabka w Nowy Rok?

1 stycznia to w polskim kalendarzu święto, a co za tym idzie - dzień wolny od pracy. Galerie handlowe czy duże sieci sklepów w Nowy Rok są nieczynne. Ale większość sklepów Żabka pracuje w dni objęte zakazem handlu korzystając z wyłączenia dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż osobiście i na własny rachunek. Jednak godziny otwarcia sklepów mogą być różne. Zazwyczaj sklepy otwarte są w święta przez 8 lub 12 godzin. Często spotykanymi godzinami funkcjonowania Żabki są przedziały 10-18 i 11-20. Popularną godziną otwarcia Żabek w Nowy Rok ma być 13:00 – warto jednak pamiętać, że tego dnia część właścicieli może w ogóle nie otworzyć sklepów. Przez cała dobę zrobimy za to zakupy w sklepach Żabka Nano, czyli placówkach bezobsługowych. Asortyment w placówkach Żabka Nano jest dostosowany do specyfiki lokalizacji i profilu klienta. W zależności od modelu, liczy od 450 do nawet 1500 produktów.

Sonda
Zdarza Ci się robić zakupy w święta?
Tańczące z promocjami 29.12.2022
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze