McDonald's

i

Autor: Pixabay Czy McDonald's będzie otwarty w Boże Narodzenie, 26 grudnia 2023 w Krakowie?

McDonald's

Do której jest czynny McDonald's w Sylwestra i Nowy Rok? Sprawdź godziny otwarcia

2022-12-28 11:51

31 grudnia to Sylwester, a 1 stycznia Nowy Rok, dzień świąteczny ustawowo wolny od pracy, w czasie którego większość sklepów będzie nieczynna. A jak jest w przypadku sieci fast food? Czy McDonald's jest otwarty w Sylwestra i Nowy Rok?

Czy McDonald's jest otwarty w Sylwestra 2022?

Ostatni dzień grudnia, czyli Sylwester, to wyjątkowy dzień w roku, ale należy pamiętać, że nie jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Jednak w Sylwestra więc galerie handlowe, sklepy czy restauracje mają skrócone godziny otwarcia. Podobnie jest z punktami popularnej sieci McDonald's.

McDonald's będzie otwarty w Sylwestra w niestandardowych godzinach i restauracje będą zamykane wcześniej, część z nich już np. o godz. 20:00.

Na swojej stronie z wyszukiwarką placówek (mcdonalds.pl/restauracje/) McDonald's podaje godziny otwarcia poszczególnych restauracji w dniu 31 grudnia.

Czy w Nowy Rok McDonald's jest otwarty?

Nowy Rok 1 stycznia 2023 to dzień wolny od pracy, podczas którego większość sklepów jest zamknięta. Ale fani burgerów mogą liczyć w tym dniu na restauracje McDonald’s. Większość z nich będzie czynna (poza działającymi w galeriach handlowych). Niektóre restauracje McDonald's będą otwarte w Nowy Rok w niestandardowych godzinach i będą otwierane później niż w zwykłe dni robocze, część z nich np. o godz. 10:00 czy 11:00. Godziny otwarcia poszczególnych punktów w Nowy Rok 2023 możemy sprawdzić na stronie : mcdonalds.pl/restauracje.

McDrive w Sylwestra 2022 i Nowy Rok 2023. Czy zamówimy jedzenie na wynos?

Większość restauracji McDonald's będzie otwarta 31 grudnia i 1 stycznia w zmienionych godzinach, podobnie ma się sytuacja z restauracjami typu McDrive. Zmotoryzowani klienci będą mogli w Sylwestra i Nowy Rok zamówić posiłki na wynos, ale warto sprawdzić godziny otwarcia poszczególnych placówek. Większość z nich w Sylwestra kończy działalność ok. godz. 20:00, a w Nowy Rok mogą być otwierane są  później niż w dni powszednie.

Sonda
Często jadasz w restauracjach typu fast food?
Tańczące z promocjami 22.12.2022

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze