Lidl

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Sklepy w Sylwestra

Jak jest otwarty Lidl w Sylwestra i Nowy Rok? Sprawdź godziny otwarcia

2022-12-30 17:06

Ostatni dzień roku nie jest wprawdzie świętem, ale to dzień wyjątkowy. W Sylwestra sklepy są otwarte krócej jak w pozostałe dni, a w Nowy Rok obowiązuje zakaz handlu. Nie warto więc odkładać zakupów na ostatnią chwilę i zrobić je odpowiednio wcześniej. 31 grudnia 2022 skrócone godziny pracy będzie miał m.in. Lidl. Sprawdź, jak czynny jest Lidl w Sylwestra i Nowy Rok?

Lidl – godziny otwarcia sklepów w Sylwestra

W przeciwieństwie do Wigilii, prawo nie zmusza sklepów do wcześniejszego zamknięcia się w Sylwestra. Większość sklepów wykorzystuje tą możliwość i handluje długo po godzinie 14. Godziny otwarcia sklepów sieci Lidl 31 grudnia są tylko o 4 godziny krótsze jak w każdą sobotę. Wszystkie sklepy będą czynne w godzinach 6:00 do 19:00. Lidl należy do najdłużej otwartych w ostatni dzień roku sklepów. Wiele innych sieci zamyka swoje placówki godzinę wcześniej. Przypominamy, że dłużej mogą być otwarte sklepy, które działają w ramach franczyzy i są prowadzone bezpośrednio przez właścicieli danego punktu, takie jak Żabka czy Carrefour Express.

Czy Lidl jest otwarty w Nowy Rok?

Nowy Rok 2023 jest dniem świątecznym, w którym zgodnie z ustawą obowiązuje zakaz handlu. 1 stycznia 2023 wszystkie sklepy Lidl będą zamknięte. Zakupy będziemy mogli zrobić w poniedziałek 2 stycznia w standardowych godzinach otwarcia - 6:00 a 23:00.

Sonda
Jak zazwyczaj spędzasz sylwestra?
Tańczące z promocjami 29.12.2022
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze