Kaufland / zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: materiały prasowe Kaufland / zdjęcie ilustracyjne

Kaufland rozda bony o wartości 500 zł

2021-03-22 12:04

Sieci handlowe coraz hojniej wynagradzają zatrudnionych za wytężoną pracę w dobie pandemii. Wyjątkową niespodziankę tym razem przygotował Kaufland. Sieć sklepów postanowiła docenić swoich pracowników i z okazji Wielkanocy podarować im bony, których wartość wynosi 500 zł. Otrzymane pieniądze zatrudnieni będą mogli wydać na zakupy w sklepach sieci. Sprawdź, jakie jeszcze benefity dostają pracownicy.

W czasie pandemii pracodawcy dużych sieci handlowych szczególnie docenili swoich pracowników, oferując im szereg dodatków. Jako że zbliżają się święta wielkanocne, coraz więcej zatrudnionych w znanych dyskontach, może liczyć z tej okazji na bonusy. Na wypłatę premii swoim pracownikom właśnie zdecydował się Kaufland. W tym roku w ręce pracowników trafią tradycyjne bony świąteczne zasilone dodatkową kwotą. Jeszcze przed Wielkanocą zatrudnieni otrzymają bony na kwotę 500 złotych. Na dodatkowe pieniądze może liczyć personel sprzedaży oraz logistyki. Dla wielu osób to dodatkowy zastrzyk gotówki, który zasila domowe budżety w okresie świąt. Otrzymane pieniądze zatrudnieni będą mogli wydać na zakupy w sklepach sieci. To jednak nie koniec niespodzianek w tym roku dla pracowników Kauflanda. 

ZOBACZ: Drastyczny wzrost cen za utrzymanie mieszkania! Więcej płacimy za prąd, śmieci, a nawet wodę

Bony świąteczne dla pracowników w formie kart przedpłaconych są tradycją w Kauflandzie. Sieć planuje także wypłaty dodatków motywacyjnych w kwocie nawet 700 zł. Będzie to miało miejsce w okresie od 29.03 do 30.04.2021 r. Co ważne, w ostatnich latach systematyczne rosła także płaca oferowana pracownikom handlu. 1 marca br. w sklepach Kaufland weszły w życie kolejne podwyżki, dzięki którym miesięczna pensja na stanowisku kasjer-sprzedawca w zależności od stażu pracy i lokalizacji wynosi nawet do 4100 zł brutto.

Jak podawały Wiadomości Handlowe, podczas ubiegłorocznych świąt Bożego Narodzenia osoby zatrudnione w Kauflandzie otrzymały bony podarunkowe o wartości do 700 zł, a także paczki z ich ulubionymi produktami spożywczymi. Zaś rok temu, na początku epidemii, pracownicy otrzymali dodatki motywacyjne. Pracownicy niemieckiej sieci mogą liczyć także na szereg atrakcyjnych benefitów pozapłacowych. Firma oferuje między innymi bezpłatny dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, zniżki na studia , a dla pracowników, którzy zostali rodzicami – wyprawkę dla niemowląt oraz profesjonalnie przygotowaną broszurę dotyczącą uprawnień związanych z rodzicielstwem. Co więcej, zatrudnieni mają dostęp do kafeterii MyBenefit, która pozwala na samodzielny wybór świadczeń. Lista dostępnych usług obejmuje m.in. e-kartę MultiSport, vouchery oraz zniżki do realizacji w wybranych sklepach, bilety do kina, wejściówki na najważniejsze wydarzenia kulturalne czy sportowe, a nawet wyjazdy wakacyjne.

SPRAWDŹ: Kryzys w Polsce. Lockdown to ponad miliard zł strat dziennie! Dramatyczne dane

Sonda
Czy Ty również możesz liczyć na premię świąteczną w swojej pracy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze