Szkoła

i

Autor: GRZEGORZ PRESS/REPORTER

Kiedy powrót do szkół? Koniec zdalnego nauczania [DATA]

2020-11-16 15:54

Podczas gdy w Polsce szaleje pandemia koronawirusa, od kilku tygodni uczniowie zajęcia odbywają niemal wyłącznie zdalnie. Edukacja zdalna stała się symbolem lockdownu i pandemii covid-19. Liczba zachorowań wciąż jest ogromna. Kiedy uczniowie mogą spodziewać się zakończenia zdalnych lekcji i powrotu do nauki stacjonarnej w szkole?

Lockdown w Polsce powoli staje się faktem. Z powodu rozprzestrzeniania się w Polsce koronawirusa zamknięto szkoły. To jednak nie znaczy, że dzieci przestał obejmować obowiązek edukacyjny. Edukacja znów odbywa się już praktycznie tylko zdalnie.

SPRAWDŹ KONIECZNIE: Praca zdalna. Pracodawca naśle kontrolę na swoich pracowników w domu? Ekspert wyjaśnia

- Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużamy zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych, uczniów i słuchaczy szkół ponadpodstawowych oraz słuchaczy szkół dla dorosłych i form pozaszkolnych (kursowych). Przedszkola, oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych i inne formy wychowania przedszkolnego będą funkcjonowały bez zmian - poinformowało Ministerstwo Edukacji Narodowej.

ZOBACZ TEŻ: Wpadki nauczycieli na zdalnym nauczaniu. Papierosy, wódka, upadek księdza [GALERIA, WIDEO]

Nowy sposób na zamknięte siłownie. Zajęcia fitness przeniosły się do szkoły tańca

Oznacza to, że uczniowie i słuchacze wszystkich klas szkół podstawowych i ponadpodstawowych, w tym szkół dla dorosłych, a także słuchacze i uczestnicy form pozaszkolnych prowadzonych przez placówki kształcenia ustawicznego oraz centra kształcenia zawodowego – do 29 listopada br. będą uczyć się wyłącznie w trybie zdalnym.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany