Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK SZALONE promocje w Biedronce! Lody i mięso za 1 zł, kiełbasa i piwo ZA DARMO

Masło, parówki i mielone za darmo w Biedronce [TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI]

2021-08-06 10:57

Po przerwie powraca kultowy program „Tańczące z promocjami”. Zmieniła się nieco formuła, bohaterki naszego cyklu omawiają nie tylko najlepsze promocje spożywcze w dyskontach, ale też największe hity wśród kosmetyków. Tym razem przedstawiamy najlepsze promocje na weekend w Biedronce. Takich okazji nie można przegapić

Nieziemskie promocje Biedronki

Dobre promocje w tym tygodniu czekają na klientów w Biedronce. Jednym z hitów jest kiełbasa śląska grillowa w rewelacyjnej, o połowę tańszej cenie. Z kartą Moja Biedronka kosztuje 7,45 zł/kg. To nie jedyna świetna promocja. Wyjątkowo tania jest łopatka wieprzowa – 7,99 zł/kg (też z kartą Moja Biedronka ), a drugie opakowanie mięsa mielonego z łopatki i wołowiny dostaniemy za darmo. Do końca tygodnia obowiązuje też doskonała promocja na parówki – 2+2 gratis. Rodzaje tych przysmaków możemy dowolnie wybierać.

Megapromocje w Lidlu. Markowe pieluszki za grosze, kaszki, soki, mleko za połowę ceny

Mamy również popularną promocję na masło polskie ekstra Mleczna Dolina. Z kartą Moja Biedronka, jak kupimy 2 kostki, trzecia jest za darmo. Opłaca się też nabyć 6 kartonów mleka łowickiego 3,2 proc., wtedy za jedno mleko zapłacimy 1,85 zł. A jak kupimy 2 opakowania mozzarelli light, dwa kolejne są gratis. Dużo tańsze są banany, teraz kupimy je za 2,49 zł/kg. Dobrą, niższą cenę ma arbuz mini – 2,99 zł/kg i borówka amerykańska – 8,99 zł/500 g. Wczesne polskie ziemniaki są w cenie 0,85 zł/kg. W promocji mamy też napoje. Z kartą Moja Biedronka przy zakupie 3 butelek soku pomarańczowego Riviva, 3 następne dostaniemy za darmo. Jak kupimy 2 x 6-pak piwa Okocim, za puszkę zapłacimy 1,99 zł.

Zobacz nowy odcinek „Tańczących z promocjami”

Tańczące z promocjami (05.07)
Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany