Dyplomatyczne Otwarcie Roku 2020 KIG

i

Autor: Agnieszka Grotek Dyplomatyczne Otwarcie Roku 2020 KIG

KIG promuje Polskę. Dyplomatyczne Otwarcie Roku 2022 już wkrótce!

2022-02-10 14:01

Dyplomatyczne Otwarcie Roku to prestożowe wydarzenie cyklicznie organizowane przez Krajową Izbę Gospodarczą. Ma na celu promocję Polski. Wśród ambasadorów akredytowanych w RP jest platformą do prezentacji planów dotyczących międzynarodowej współpracy gospodarczej oraz zaangażowania poszczególnych jednostek administracji centralnej i samorządowej, w tym także samorządu gospodarczego. Super Biznes ma patronat nad tym prestiżowym wydarzeniem, które w tym roku odbędzie się 17 lutego w Centrum Olimpijskim PKOL w Warszawie.

Dla uczestniczących w wydarzeniu przedstawicieli korpusu dyplomatycznego, świata polityki i biznesu zorganizowane przez KIG Dyplomatyczne Otwarcie Roku stanowi forum wymiany poglądów i doświadczeń na temat prognoz politycznych i możliwości gospodarczych w nadchodzącym roku. Poprzez prezentację polskiej gospodarki, a także potencjału polskich regionów uczestnicy wydarzenia mogą przekonać się możliwościach współpracy z polskimi partnerami. DOR stanowić będzie również okazję do zaprezentowania walorów turystycznych, kulturalnych, a przede wszystkim potencjału inwestycyjnego polskich regionów. Po części oficjalnej spotkania odbędzie się część networkingowa, która pozwoli na wymianę doświadczeń i integrację polskiego biznesu i przedstawicieli korpusu dyplomatycznego.

ZOBACZ TEŻ: Dyplomatyczne Otwarcie Roku 2020

Dyplomatyczne Otwarcie Roku 2022 odbędzie się pod honorowym patronatem Ministra Spraw Zagranicznych i Ministra Klimatu i Środowiska oraz patronatem Ministerstwa Rozwoju i Technologii. Wydarzenie ma charakter zamknięty.Krajowa Izba Gospodarcza jako największa organizacja samorządu gospodarczego w Polsce aktywnie wspiera swoimi działaniami administrację publiczną w realizowaniu zadań związanych z promocją gospodarczą. Rozwój polskich przedsiębiorstw, zwłaszcza poprzez ekspansję na rynkach zagranicznych, ma kluczowe znaczenie dla rozwoju polskiej gospodarki.

PRZECZYTA TEŻ: Przyznano tytuły Pracodawca Godny Zaufania!

KIG

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE KIG
Nauka a ESG
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze