To będzie najsmutniejszy dzień dla klientów Biedronki. Dobiega końca akcja z Gangiem Mocniaków

i

Autor: Archiwum To będzie najsmutniejszy dzień dla klientów Biedronki. Dobiega końca akcja z Gangiem Mocniaków

Pluszaki w Biedronce

Koniec Mocniaków w Biedronce! Tylko do soboty można zdobyć maskotkę

2023-12-03 8:00

Pluszaki z Gangu Mocniaków cieszą się nadal ogromnym zainteresowaniem. Wprawdzie naklejek już nie można zbierać, ale mamy ostatnią szansę odebrać maskotę. Termin odbioru pluszaków kończy się w sobotę 2 grudnia 2023.

Koniec Gangu Mocniaków w Biedronce

Spośród 11 bohaterów gangu największą popularnością wśród klientów cieszą się Krem Krzyś, Dynia Dorotka , Chleb Henio i Woda Werka. Aby odebrać maskotkę za darmo, należało zebrać 60 naklejek. Pluszaka można zdobyć też wcześniej, już po uzbieraniu 30 naklejek w niższej cenie 24,99 zł. Każdy członek gangu jest dostępny w cenie regularnej za 49,99 zł. 1 naklejkę klient mógł odebrać za każde 69 zł wydane na zakupy w Biedronce. Akcja wydawania naklejek zakończyła się 18 listopada, ale jeszcze jest możliwy odbiór pluszaków. Ostateczny termin odbioru to 2 grudnia 2023. Klienci posiadający pełny komplet naklejek powinni się spieszyć. W wielu sklepach Biedronka nie ma już dostępnych Mocniaków, ponieważ ich zapas się wyczerpał. Biedronka oznajmiła, że po 2 grudnia nie będzie dodatkowej dostawy maskotek do sklepów.

Nie tylko maskotki

Tegorocznej akcji  Biedronki towarzyszą dwa rodzaje książek. W książce edukacyjnej „Baw się i naklejaj z Mocniakami”, dostępnej w cenie regularnej 6,99 zł, maskotki za pomocą quizów, zadań i kolorowanek edukują dzieci, jakie supermoce może dać właściwie skomponowana dieta oraz jak zachować w niej balans. Tradycyjnie przygotowano też książki – w tej edycji aż 5 tytułów, autorstwa Pauliny Płatkowskiej, które poza zabawnymi przygodami jedenastki bohaterów Gangu Mocniaków, zawierają ciekawostki żywieniowe, przygotowane we współpracy z dietetykami. Wszystkie książki można zdobyć po uzbieraniu 15 naklejek. Są one też dostępne w sprzedaży w cenie regularnej 14,99 zł.

QUIZ PRL: Kultowe gry i zabawy! Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 10
Gra w pudełku, które wyglądało (i działało) jak długie pudełko zapałek:
Tańczące z promocjami 28.11.2023
Najnowsze