Koronawirus w Polsce. Biedronka zmienia godziny pracy!

2020-03-17 19:13
Koronawirus w Biedronce. Sklep przeszedł dezynfekcje i jest ponownie otwarty
Autor: materiały prasowe zdjęcie ilustracyjne

Koronawirus w Polsce. Epidemia COVID-19 wymusiła na właściwie wszystkich branżach zmiany, które mogą okazać się brzemienne w skutkach. Szereg zmian mających zapewnić klientom bezpieczeństwo wprowadziła między innymi sieć sklepów Biedronka. Chodzi między innymi o zmiany godzin pracy wszystkich sklepów w Polsce.

Biedronka ma nowe godziny otwarcia! Sytuacja związana jest oczywiście z koronawirusem a zmiany dotyczą sklepów w całej Polsce.

- W związku z aktualną sytuacją Biedronka skróci godziny pracy sklepów w całym kraju – placówki będą otwarte dla klientów od godz. 8:00 do 20:00. Zmiany będą wdrażane indywidualnie w każdej placówce, nie później jednak niż do 23 marca - czytamy w komunikacie prasowym spółki.

To jednak nie koniec. Biedronka dba o to, by klienci mogli zdezynfekować ręce w trakcie zakupów: - Jedną z pierwszych nowości w sklepach Biedronka będą nawilżane chusteczki Dada przy sklepowych kasach i podajniki z płynem dezynfekującym dla klientów w strefie wejścia. Ponieważ dostępność środków dezynfekujących jest ograniczona na rynku, podajniki będą wprowadzane do sieci stopniowo - brzmi komunikat.

ZOBACZ TEŻ: Koronawirus w Polsce. Tak Biedronka dezynfekuje sklepy, wózki i koszyki

Koronawirus w Polsce - RAPORT

Jednocześnie sieć sklepów przypomina o innych środkach ostrożności: metrowej strefie przed kasami, materiałach informacyjnych na temat koronawirusa, które wyświetlane są na telebimach oraz zasadzie, by pieczywo nakładać w jednorazowych rękawiczkach.

ZOBACZ TEŻ: Zdecydowane kroki Rady Polityki Pieniężnej. Stopy procentowe najniższe w historii!

Koronawirus dobija frankowiczów. Raty będą wyższe

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze