klocki lego

i

Autor: Pixaby

Dzieciaki zwariują! LEGO otwiera pierwszy w Polsce oficjalny sklep! Sprawdź gdzie

2021-05-19 20:20

Duński producent kultowych klocków wchodzi do Polski! 27 maja marka LEGO otworzy w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie swój pierwszy oficjalny sklep w Polsce - podaje serwis dlahandlu.pl. Sklep z popularnymi klockami będzie zlokalizowany na parterze centrum handlowego Arkadia.

Oficjalny sklep LEGO w Polsce

To rewelacyjna wiadomość dla wszystkich miłośników klocków LEGO. Duński producent słynnych kolorowych elementów do składania, otwiera swoje podwoje w Warszawie. Sklep zlokalizowany będzie w centrum handlowym Westfield Arkadia i stanie się kolejnym miejscem na mapie Polski, obok sklepów partnerskich, z najbardziej wszechstronną ofertą klocków LEGO. - Niezależnie od tego, czy masz rok czy 100 lat, w naszym sklepie znajdziesz coś ekscytującego: najnowsze zestawy klocków LEGO oraz szereg fantastycznych atrakcji - mówi Sebastian Oelschlegel z LEGO Stores, cytowany przez biznes.newseria.pl.

ZOBACZ: Zakaz handlu w niedzielę. Czy w niedzielę 22.05 są otwarte sklepy?

Największa w Europie wystawa budowli z klocków lego w Gliwicach

– Bardzo się cieszę, że już za chwilę będziemy mogli obsługiwać klientów we własnym stacjonarnym sklepie. Taka placówka to dla nas duże wyróżnienie i potwierdzenie, że Polska jest bardzo istotnym rynkiem dla firmy LEGO. Mamy tutaj wielu wiernych fanów, dlatego mam nadzieję, że chętnie będą nas odwiedzali. Z kolei te osoby, które nie znają nas zbyt dobrze, będą miały doskonałą okazję do bezpośredniego kontaktu z marką i wierzę, że nas polubią – mówi cytowana przez dlahandlu.pl  Justyna Ciępka, General Manager na Polskę, Ukrainę i kraje bałtyckie w LEGO. W sklepie o powierzchni 285 metrów kwadratowych znajdą się nie tylko popularne zestawy kloców, ale będzie również można kupić limitowane serie i zestawy niedostępne w innych kanałach sprzedaży.

Sonda
Czy lubisz klocki LEGO?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze