klocki lego

i

Autor: Pixaby

Dzieciaki zwariują! LEGO otwiera pierwszy w Polsce oficjalny sklep! Sprawdź gdzie

2021-05-19 20:20

Duński producent kultowych klocków wchodzi do Polski! 27 maja marka LEGO otworzy w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie swój pierwszy oficjalny sklep w Polsce - podaje serwis dlahandlu.pl. Sklep z popularnymi klockami będzie zlokalizowany na parterze centrum handlowego Arkadia.

Oficjalny sklep LEGO w Polsce

To rewelacyjna wiadomość dla wszystkich miłośników klocków LEGO. Duński producent słynnych kolorowych elementów do składania, otwiera swoje podwoje w Warszawie. Sklep zlokalizowany będzie w centrum handlowym Westfield Arkadia i stanie się kolejnym miejscem na mapie Polski, obok sklepów partnerskich, z najbardziej wszechstronną ofertą klocków LEGO. - Niezależnie od tego, czy masz rok czy 100 lat, w naszym sklepie znajdziesz coś ekscytującego: najnowsze zestawy klocków LEGO oraz szereg fantastycznych atrakcji - mówi Sebastian Oelschlegel z LEGO Stores, cytowany przez biznes.newseria.pl.

ZOBACZ: Zakaz handlu w niedzielę. Czy w niedzielę 22.05 są otwarte sklepy?

Największa w Europie wystawa budowli z klocków lego w Gliwicach

– Bardzo się cieszę, że już za chwilę będziemy mogli obsługiwać klientów we własnym stacjonarnym sklepie. Taka placówka to dla nas duże wyróżnienie i potwierdzenie, że Polska jest bardzo istotnym rynkiem dla firmy LEGO. Mamy tutaj wielu wiernych fanów, dlatego mam nadzieję, że chętnie będą nas odwiedzali. Z kolei te osoby, które nie znają nas zbyt dobrze, będą miały doskonałą okazję do bezpośredniego kontaktu z marką i wierzę, że nas polubią – mówi cytowana przez dlahandlu.pl  Justyna Ciępka, General Manager na Polskę, Ukrainę i kraje bałtyckie w LEGO. W sklepie o powierzchni 285 metrów kwadratowych znajdą się nie tylko popularne zestawy kloców, ale będzie również można kupić limitowane serie i zestawy niedostępne w innych kanałach sprzedaży.

Sonda
Czy lubisz klocki LEGO?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze