Lidl otwiera dwa nowe sklepy tuż pod Warszawą. Będą MEGA PROMOCJE na otwarcie

i

Autor: MKU Lidl otwiera dwa nowe sklepy tuż pod Warszawą. Będą MEGA PROMOCJE na otwarcie

Lidl – GIGA promocje! Filet z piersi indyka i pepsi za pół ceny, a ziemniaki jeszcze taniej [GALERIA]

2020-11-26 6:01

Nowe promocje w Lidlu! Od czwartku 26.11 możemy zrobić zakupy w niższych cenach. Tym razem giga rabaty są na świeże mięso z drobiu, żółty ser, ziemniaki, pomarańcze i pepsi. To jednak nie wszystko, co znajdziemy w promocji. Zobacz, jakie ciekawe oferty przygotował dla swoich klientów popularny dyskont w dniach 26.11-28.11.

Lidl zachęca klientów atrakcyjnymi cenami na mięso. Hitem jest filet z piersi indyka XXL tańszy aż o 50 proc. Warto też kupić kaczkę faszerowaną jabłkami grójeckimi w przyprawach gotową do pieczenia (8,99 zł/1 kg) czy szynkę, karkówkę i schab sznurowaną już zapeklowaną gotową do wędzenia lub pieczenia. W super cenie jest polski udziec wołowy -24,99 zł/1 kg.

W promocji są wędliny m.in. kindziuk, żywiecka sucha czy szynka z karczmy. Są też parówki Berlinki pikantne Morliny -3,49 zł/250 g. Tyle zapłacimy jeśli kupimy dwa opakowania.

Dyskont kusi też promocjami na nabiał. I tak np. w mega dobrej cenie kupimy żółty ser gouda w plastrach, twaróg wędzony czy mozzarellę mini Mlekovita.

Lidl – zabawki na Mikołajki w atrakcyjnych cenach! Skorzystaj z okazji

Na Ryneczku Lidla znajdziemy w dobrej cenie polską żurawinę, gruszki i pomarańcze, za które zapłacimy połowę ceny. Wielkim hitem są ziemniaki, luzem w cenie 59 groszy/1 kg. W super cenie jest też polska włoszczyzna i pomidory truskawkowe odmiana angelle 3,99 zł/250 g.

Nie lada gratka czeka amatorów słodkości. W super cenie jest m.in. czekolada Max Milka oraz różne czekoladki świąteczne Kinder np. czekolada mini gwiazda w cenie 4,99 zł/43 g, czy figurki świąteczne -9,99 zł/6x 15 g.

Jest też świetna promocja na chipsy. Wszystkie chipsy „snack day” są tańsze o 30 proc. Warto z niej skorzystać będą jak znalazł na wieczór andrzejkowy. Przyda się też pepsi  XXL - 5,99 zł/2x2,5 l,  sok 100 proc + nektar Hortex  - 3-pak w cenie 2,83/1 l.

Black Friday 2020 w Empiku. Niesamowite okazje. Książki, kosmetyki i zabawki za połowę ceny !

Posiadacze aplikacji Lild Plus z dużym rabatem kupią m.in. ananasa, luzem, świeżego łososia atlantyckiego ze skórą (39,90/1 kg), olej rzepakowy (2,99 zł/l przy zakupie 3 sztuk). Tylko w piątek wszystkie produkty do prania, zmywania i sprzątania kupią „2 w cenie 1”.

Zobacz w galerii, co można kupić w Lidlu w atrakcyjnych cenach

W trosce o zdrowie Lidl wydłużył godziny otwarcia wszystkich sklepów od 6  do 23. Wybrane sklepy czynne są nawet całą dobę. We wszystkich sklepach przy wejściu ustawione są stacje dezynfekujące do rąk dostępne dla wszystkich klientów. są też przeszklenia w obszarze pieczywa, kasjerzy są oddzieleni od klientów szybą ochronną wykonaną z plexi, sprzedawcy wyposażeni są w przyłbice ochronne zakrywające oczy, nos i usta.

Zostały też wprowadzone dodatkowe, intensywne przewietrzanie sklepów za pomocą systemów wentylacyjnych. Odbywa się ono kilkukrotnie w ciągu dnia. Podnoszona jest w ten sposób jakość powietrza w sklepie, co jest szczególnie istotne w okresie pandemii. Lidl przypomina, o zaleceniach MZ, GiS ws. dokładnego mycia rąk czy zasłaniania nosa i ust.

Ciężarówka wjechała w sklep.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze