Lidl

i

Autor: materiały prasowe Lidl

Boże Narodzenie 2022

Lidl rozda bony o wartości kilograma karpia. Kiedy i jak je zdobyć?

2022-12-14 13:51

Karpie w Lidlu w specjalnej promocji. W weekend 17-18 grudnia 2022 roku klienci Lidla będą mogli skorzystać ze specjalnej akcji promocyjnej: za zakup 1 kg karpia w cenie 49,90 zł otrzymają kupon rabatowy o takiej samej wartości. Zobacz, jak zdobyć kupon rabatowy na kwotę bliską 50 zł. Kupony nie będą dla wszystkich. Aby je otrzymać, trzeba spełnić ważny warunek.

Karp z Lidla

Karpia w Lidlu można kupić w promocyjnej cenie. Ale okazuje się, że sama zniżka to nie wszystko. Sieć przygotowała jeszcze jedną akcję promocyjną dla klientów kupujących płaty karpia. Płaty karpia sprzedawane w sklepach Lidl Polska pochodzą z Polski. Są świeże i jak zapewnia sieć dowożone są do sklepów codziennie. W weekend 17- 18 grudnia będzie obowiązywała specjalna akcja promocyjna: za zakup 1 kg karpia (49,90 zł), klienci otrzymają kupon rabatowy o  wartości ceny kg karpia. Aby dostać taki kupon, trzeba spełnić bardzo ważny warunek. Oferta skierowana jest tylko od osób korzystających z aplikacji Lidl Plus. 

Drogie karpie

W 2022 roku ceny karpia zwalają z nóg. Na wzrost cen mają wpływ drożejący pokarm dla ryb (głównie jest to zboże), droższa energia elektryczna i wysokie ceny paliwa. Z tych powodów za świeżego karpia zapłacimy nawet 30-40 proc. więcej niż w zeszłym roku. W sklepach sieci Carrefour cały świeży karp kosztuje ok. 30 zł/kg. W innych supermarketach płaty karpia ze skórą osiągają cenę nawet 70 zł za kilogram. Jedynie w promocji możemy kupić je taniej – za ok. 50 zł/kg. Nie ma co się dziwić, że wielu Polaków szuka tańszych rybich zamienników - szczególnie do świątecznej ryby po grecku. 

Sonda
Czy na święta kupujesz żywego karpia?
Tańczące z Promocjami 06.12.2022
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze