Lidl wycofuje odkurzacz

i

Autor: Pixabay

Lidl rozdaje pieniądze za zakupy. Zobacz, jak je zdobyć

2021-06-18 6:22

Zgodnie z hasłem „Zostań łowcą okazji z Lidl Plus” sieć Lidl przygotowała dla swoich klientów niezwykłą akcję promocyjną. Każdy użytkownik aplikacji Lidl Plus, który zrobi dwukrotnie zakupy w wybranym sklepie Lidla – w weekend, a następnie w środę – otrzyma kupony rabatowe do natychmiastowego wykorzystania. Łączna wartość zniżek na produkty może sięgnąć nawet 30 zł. Akcja trwa od piątku, 18 czerwca do środy, 30 czerwca

Lidl Polska wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, stale wprowadza atrakcyjne promocje, które w ramach hasła „Zostań łowcą okazji z Lidl Plus” umożliwiają zakup swoich ulubionych produktów, w jak najniższych cenach. Tym razem, już od 18 czerwca, każdy użytkownik aplikacji Lidl Plus, podczas zakupów zrobionych od piątku do soboty, otrzyma voucher uprawniający go do natychmiastowej zniżki w wysokości 10 zł, przy zakupach za min. 149 zł.

Możesz zyskać 30 zł

Co więcej, każdy kto zrealizuje weekendowy kupon, może liczyć na kolejny voucher w środę – uprawnia on do zniżki o wartości 20 zł, przy zakupach za min. 149 zł. Łącznie klienci mogą zaoszczędzić aż 30 zł.

Czytaj też: Super promocje w Kaufland! Opakowania XXL w niskich cenach [GALERIA]

Akcja dedykowana jest dla użytkowników aplikacji Lidl Plus i będzie obowiązywać od piątku, 18 czerwca do środy, 30 czerwca, we wszystkich sklepach Lidl Polska. Z promocji wyłączone są produkty takie jak: napoje alkoholowe w tym piwo, wyroby tytoniowe, produkty lecznicze oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt.

E-Polska. Debata: PPK - bezpieczna przyszłość, wyższy standard pracy

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze