Galerie w Tarnowie i Nowym Sączu nadal działają! Które sklepy w Gemini, Tarnovii i Sandecji są otwarte?

i

Autor: Michael Gaida/cc0/pixabay Niektóre sklepy i punkty usługowe mogą działać mimo wprowadzonych obostrzeń.

Lockdownu w Polsce nie będzie? Kiedy zostaną otwarte galerie handlowe?

2020-11-13 12:48

Gdy na początku listopada premier Mateusz Morawiecki poinformował na konferencji prasowej o rosnącej liczbie zakażeń na koronawirusa, w efekcie sklepy w galeriach handlowych zostały zamknięte. Kiedy może liczyć na ich ponowne otwarcie?

Lista obostrzeń weszła w życie na początku miesiąca po konferencji prasowej premiera Mateusza Morawieckiego. Wśród nich m.in. zamknięcie większości sklepów w galeriach handlowych. Czynne mogły pozostać sklepy spożywcze, zoologiczne, budowlane, medyczne, apteki, drogerie, a także kioski z prasą i punkty usługowe.

Gigantyczna kolejka do Lidla w Warszawie

Reszta sklepów, głównie sklepy odzieżowych, obuwniczych, z zabawkami itd. pozostała zamknięta. Obostrzenia zostały wprowadzone za sprawą rosnącej liczby zakażeń koronawirusem. Gdy te zostały ogłoszone ludzie masowo ruszyli do sklepów, żeby zdążyć przed ich zamknięciem.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Polska liderem UE! Produkcja przemysłowa wzrosła najmocniej w całej wspólnocie

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce będziemy mogli wrócić do sklepów na zakupy. Zależy to oczywiście od poziomu zakażeń. Jeżeli nie będzie wzrostu zachorowań to najprawdopodobniej sklepy w galeriach handlowych zostaną otwarte już 29 listopada.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze