Szczepionki

i

Autor: pixabay.com Szczepionki

Losowanie nagród w loterii szczepionkowej. Sprawdź, czy wygrałeś samochód lub 100 tysięcy złotych

2021-08-04 7:49

Dwa samochody Toyota Corolla oraz dwa razy po 100 tys. zł będzie można wygrać w pierwszym miesięcznym losowaniu Loterii Narodowego Programu Szczepień. Losowania miesięczne odbędą się jeszcze dwukrotnie - 8 września oraz 6 października. Udział w loterii mogą wziąć osoby, które ukończyły 18 lat, dokonały kompletnej procedury zaszczepienia przeciwko COVID-19.

Zaszczepiłeś się? To weź udział w loterii szczepionkowej. Ogólnopolska Loteria Narodowego Programu Szczepień rozpoczęła się 1 lipca. Mogą wziąć w niej udział wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat, dokonały kompletnej procedury zaszczepienia przeciwko COVID-19 i zarejestrowały się w loterii. Zarejestrować się można poprzez Internetowe Konto Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl lub dzwoniąc na Infolinię Narodowego Programu Szczepień pod numer 989.W środę 8 sierpnia odbędzie się miesięczne losowanie nagród. Tymczasemże cały czas są przeprowadzane losowania tygodniowe, w których co środę do wygrania jest pięć razy po 50 tys. zł i 60 hulajnóg elektrycznych. Przydzielane są także nagrody natychmiastowe.

W ramach nagród natychmiastowych, przez cały czas trwania loterii każda co 500. osoba biorąca w niej udział może wygrać 200 zł (39 tys. x 200 zł). Z kolei co 2000. grający może wygrać 500 zł (13 tys. x 500 zł). Pula nagród natychmiastowych jest ograniczona i wynosi 52 tys. sztuk. Natomiast w losowaniach miesięcznych można wygrać 2 x 100 tys. zł (pula – 600 tys. zł) oraz dwa samochody toyota corolla (łącznie sześć sztuk).

Losowanie finałowe odbędzie się 6 października, do wygrania będą dwie nagrody po 1 mln zł każda, a także dwa samochody toyota C-HR.

Co bardzo ważne, wszystkie nagrody w Loterii Narodowego Programu Szczepień są zwolnione od podatku dochodowego, czyli zarówno wygrane natychmiastowe (200 zł, 500 zł), jak i nagrody w postaci hulajnóg, samochodów czy gotówki (50 tys. zł, 100 tys. zł, a nawet 1 mln zł).

Sonda
Czy szczepienia na Covid powinny być obowiązkowe?
Polski Ład. Nowa kwota wolna od podatku, wyższe emerytury i zmiany w składce zdrowotnej. Kto na nim zyska, a kto straci? Sprawdź!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze