Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK SZALONE promocje w Biedronce! Lody i mięso za 1 zł, kiełbasa i piwo ZA DARMO

Majówka 2021. Czy Biedronka jest czynna 1 maja?

2021-05-01 0:12

Dziś mamy pierwszy dzień długo oczekiwanej majówki. Czy tego dnia i w kolejne dni długiego weekendu zrobimy zakupy w Biedronce ? 1 maja to święto, 2 maja przypada w niedzielę, która nie jest handlowa, a 3 maja też mamy dzień świąteczny. Hipermarkety, supermarkety i dyskonty będą w te dni zamknięte. Nieczynne więc będą sklepy Biedronki, dyskont na zakupy zaprasza dopiero we wtorek 4 maja.

Majówka w 2021 roku może potrwać nawet cztery dni. W związku z tym, że 1 maja wypada w sobotę, to firmy i urzędy zamknięte są dodatkowo 30 kwietnia lub 4 maja. Przez trzy świąteczne dni 1- 3 maja dyskonty, supermarkety i hipermarkety będą zamknięte, czyli w tych dniach zakupów w Biedronce nie zrobimy. Nieczynne będą też sklepy sieci Auchan, Carrefour, Lidl, Netto, Dino czy Aldi oraz galerie handlowe. Zakupy w Biedronce będziemy mogli zrobić dopiero we wtorek, 4 maja.

Zobacz też: Majówka 2021 - jak otwarte są sklepy? Biedronka, Lidl, Żabka

 Jeśli jednak nie zdążymy z zakupami albo czegoś nam zabraknie możemy podstawowe produkty kupić na stacjach benzynowych, w mniejszych sklepikach osiedlowych, placówkach pocztowych oraz  w Żabkach. Zgodnie z ustawą, w święta i niedziele bez handlu, sklep może być otwarty, jeśli za ladą stanie właściciel, to on decyduje , czy jego sklep będzie czynny i w jakich godzinach.

Sonda
Gdzie najczęściej robisz zakupy?
Najnowsze