Majówka 2021. Czy Biedronka jest czynna 3 maja?

2021-05-03 5:08 bl
Biedronka
Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka

3 maja to święto państwowe obchodzone w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Hipermarkety, supermarkety, dyskonty i galerie handlowe w tym dniu są zamknięte. Nieczynne więc będą sklepy Biedronki, dyskont na zakupy zaprasza jutro, we wtorek 4 maja.

Majówka w 2021 roku może potrwać nawet cztery dni. W związku z tym, że 1 maja wypada w sobotę, to firmy i urzędy zamknięte są dodatkowo 30 kwietnia lub 4 maja.

Przez trzy świąteczne dni 1- 3 maja dyskonty, supermarkety i hipermarkety będą zamknięte, czyli w tych dniach zakupów w Biedronce nie zrobimy. Nieczynne będą też sklepy sieci Auchan, Carrefour, Lidl, Netto, Dino czy Aldi oraz galerie handlowe.

Zobacz też: Majówka 2021 - jak otwarte są sklepy? Biedronka, Lidl, Żabka

Jeśli jednak nie zdążymy z zakupami albo czegoś nam zabraknie możemy podstawowe produkty kupić na stacjach benzynowych, w mniejszych sklepikach osiedlowych, placówkach pocztowych oraz w Żabkach. Wszystkie sklepy Biedronki sieci będą czynne we wtorek 4 maja. Godziny otwarcia poszczególnych sklepów podane są na stronie internetowej https://www.biedronka.pl/pl/sklepy.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze