Lidl sklep

i

Autor: materiały prasowe Lidl sklep

Maseczki obowiązkowe. W Lidlu kupisz je za 50 groszy!

2020-10-12 7:24

Od soboty, 10 października w całej Polsce obowiązuje nakaz zasłaniania okolicy nosa i ust. Sytuacja związania z pandemią COVID-19 staje się bardzo niebezpieczna. W piątek, 9 października w naszym kraju padł kolejny rekord chorych, a dobowa liczba zarażeń przekroczyła 4700. Konieczne jest podjęcie działań, które mogą chociaż w niewielkim stopniu zatrzymać rozprzestrzenianie się epidemii, a takim rozwiązaniem są właśnie maseczki ochronne. Od poniedziałku, 12 października Lidl zaproponuje klientom na stałe jednorazowe maseczki 3-warstwowe, wyprodukowane w Polsce, w bardzo atrakcyjnej cenie 0,49 zł/1 szt.

Lidl  właśnie wprowadza do swojej oferty na stałe maseczki jednorazowe 3-warstwowe. Od teraz dokonując regularnych zakupów spożywczych w sklepach Lidla, jednocześnie możemy zaopatrzyć się w maseczki. To zdecydowane ułatwienie codziennych zakupów, a także oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Dodatkowo sieć oferuje artykuł w bardzo niskiej, lidlowej cenie – 49 gr za sztukę! Maski dostępne są w 10-paku, cena za zestaw 10 sztuk wynosi, 4,90 zł.

Zobacz także: Biedronka znowu czynna całą dobę! Nowe obostrzenia przez koronawirusa

Aby zapewnić jak najlepszą ochronę górnych dróg oddechowych, maseczki zostały zbudowane z trzech warstw włókniny. Wygodę noszenia zapewnią wykonane z elastycznej gumki troczki zakładane za ucho, a dzięki specjalnym wkładkom, maska idealnie dopasuje się do kształtu nosa. Maseczki zostały wykonane w Polsce i spełniają wytyczne konsultanta krajowego ds. chorób zakaźnych dla maseczek.

Czytaj też: Lidl rozdaje piwa. Trzeba się śpieszyć!

Podwyżki za śmieci. Co na to warszawiacy?
Najnowsze