Galerie handlowe

i

Autor: Pixabay

Mazowsze/Warszawa lockdown. Czy w ten weekend galerie handlowe będą dłużej działać?

2021-03-11 15:06

Rząd kolejny raz zamyka galerie handlowe! Wszystko przez coraz większą liczbę nowych zakażeń koronawirusem. Nowe ograniczenia w handlu dotyczą Mazowsza oraz Lubuskiem. Kiedy rozpocznie się lockdown? Czy w ten weekend zrobimy jeszcze zakupy w galeriach handlowych? Sprawdź, od kiedy sklepy będą całkowicie zamknięte.

W związku z trzecią falą pandemii koronawirusa władze w Polsce już od kilku tygodni wprowadzają kolejne ograniczenia. Rząd dziś zdecydował o lockdownie na Mazowszu i w Lubuskiem. Według danych przedstawionych przez rząd brytyjska mutacja koronawirusa stanowi obecnie 38,5 proc.Nowe zaostrzone obostrzenia, w tym zamknięcie basenów, hoteli, galerii handlowych, placówek kulturalnych i siłowni będą obowiązywały od 15 marca. W woj. pomorskim lockdown będzie obowiązywał od 13 marca. Z kolei obostrzenia w woj. warmińsko-mazurskim zostają przedłużone do 28 marca. Czy w związku z nowymi obostrzeniami w najbliższy weekend na Mazowszu zrobimy zakupy w galeriach handlowych? Sprawdź.

ZOBACZ: Polska składa skargę do TSUE. Chodzi o mechanizm praworządności, który wprowadziła UE

Sonda
Czy popierasz wprowadzenie lockdownu w woj. mazowieckim i lubuskim?

Kiedy ostatni raz na Mazowszu wybierzemy się na zakupy do centrum handlowego? Sklepy odwiedzić możemy jeszcze przez dwa najbliższe dni. Lockdown bowiem ma obowiązywać od 15 marca, co oznacza, że galerie handlowe będą normalnie działały w piątek i sobotę. Najbliższa niedziela nie jest handlowa, dlatego sklepy będą zamknięte.

Nowe obostrzenia w województwach mazowieckim i lubskim:

- zamknięte hotele (wyjątkiem hotele robotnicze i określone podróże służbowe),

- ograniczona działalność galerii handlowych,

- zamknięte kina, teatry, muzea, galerie sztuki i kasyna,

- zamknięte baseny, sauny, solaria i obiekty sportowe,

- nauczanie w klasach 1-3 w trybie hybrydowym.

Super Raport 11.03 (Goście: Borys Budka - Przewodniczący PO, Leszek Miller - europoseł, były premier), Sedno Sprawy: Piotr Müller
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze