McDonald's

i

Autor: Shutterstock

Co się zmieni?

McDonald's udoskonala swoje burgery. Co się zmieni?

2023-04-18 15:18

McDonald's, jedna z najbardziej popularnych i lubianych na całym świecie sieci fast food zamierza zmienić skład swoich burgerów. Nowe wersje przysmaków mają być smaczniejsze i przyczynić się do wzrostu sprzedaży. Produkty o zmienionym składzie będzie można kupić nie tylko w USA - podaje Business Insider.

McDonald's zmienia skład burgerów

McDonald's prowadzi działania mające na celu zwiększenie sprzedaży swoich najpopularniejszych produktów czyli burgerów. Zmiany w składzie mają dotyczyć Big Maca i burgera McDouble, jak również klasycznego cheeseburgera, podwójnego cheeseburgera oraz hamburgera. O planowanych zmianach poinformował w rozmowie z CNN, na którą powołuje się Business Insider, Chad Schafer, dyrektor innowacji kulinarnych w amerykańskim oddziale McDonald's. Jego zdaniem udoskonalone burgery będą smaczniejsze niż kiedykolwiek.

Jeszcze smaczniejsze burgery - co się zmieni?

W burgerach McDonald's będą bardziej miękkie bułki, ser będzie gęstszy, a cebula trafi do placków bezpośrednio na ruszcie. Natomiast w Big Macu, jednym z najbardziej znanych burgerów amerykańskiej sieci, zwiększona zostanie ilość sosu. Kanapki oparte na nowej recepturze doczekały się już międzynarodowej premiery. Nie wiadomo jednak, w jakich krajach miało to miejsce. W  USA udoskonalone burgery można znaleźć m.in. w Los Angeles, Seattle, Phoenix czy Las Vegas. W 2024 roku udoskonalone kanapki mają pojawić się we wszystkich barach sieci McDonald's w Stanach Zjednoczonych.

Sonda
Często jadasz w restauracjach typu fast food?
Pieniądze to nie wszystko Rafał Dutkiewicz
Najnowsze