Lidl jak Biedronka otworzy sklepy w niedzielę! Zakaz handlu coraz bardziej dziurawy

i

Autor: SHUTTERSTOCK Lidl jak Biedronka otworzy sklepy w niedzielę! Zakaz handlu coraz bardziej dziurawy

Mega hity Lidla. Tanie mięso i owoce, piwo za darmo [TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI]

2021-09-16 15:20

W najnowszym odcinku cyklu „Tańczące z promocjami” przedstawiamy hity promocji spożywczych. Tym razem bohaterka programu zrobiła zakupy w Lidlu. W sklepach tej sieci oferta jest bardzo atrakcyjna. Tanie wędliny, sery, dobre promocje na jesienne owoce i warzywa, a niektóre produkty nawet możemy dostać za darmo.

W najnowszej ofercie Lidla, obowiązującej do 18.09. znajdziemy sporo ciekawych propozycji. Wszystkie sery żółte Pilos w plastrach możemy kupić o 35 proc. taniej, jeśli kupimy 3 dowolne opakowanie po 150 g. Gatunki sera możemy dowolnie mieszać. W promocji jest dobre polskie masło w cenie 3,45 zł za opakowanie, tyle zapłacimy jak kupimy 3 kostki i tuszka kurczaka biesiadnego, wyprodukowanego bez stosowania GMO i antybiotyków w cenie 6,59 zł/kg. Tańsze są parówki szynki, porcja rodzinna – 6,99 zł/700 g, mięso z nogi kurczaka -10,99 zł/kg oraz kiełbasa śląska Morliny, duża paczka – 9,90 zł/kg.

Ceny gazu ostro w górę. Duży operator zdecydował

Z aplikacją Lidl Plus mamy świetną promocję na wszystkie wędliny w plastrach Pikok i Pikok Pure, drugi produkt jest 70 proc. tańszy. W dobrych cenach są jesienne owoce i warzywa: polskie jabłka czerwone gala – 1,79 zł/kg, śliwki -2,99 zł/g, różowe winogrona – 4,99 zł. Bardzo tanie są polskie ziemniaki luzem , 1 kg kosztuje jedynie 0,69 zł.

Tańczące z promocjami 16.09.2021

Mamy też produkty, które pod pewnymi warunkami, dostaniemy za darmo. Tylko w piątek 17.09., z aplikacją Lidl Plus, jak kupimy 4 piwa w butelce , 4 kolejne mamy w prezencie. Promocja objęte są wszystkie rodzaje złocistego trunku. Za darmo są też wszystkie rożki i lody na patyku w ramach promocji 2+2 gratis, zielone awokado: 2+1 gratis, wszystkie mleka UHT Pilos: 3+1 gratis, wszystkie makarony Combino: 2+1 gratis. Na deser możemy kupić pyszne włoskie ciastka z morelową glazurą za 2,39 zł, cena przy zakupie 2 opakowań.

Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Najnowsze