Mega promocja w JYSK. Zniżki za zakupy z własną torbą

2021-10-13 15:30
JYSK
Autor: Zákupák

Sieć popularnych sklepów meblowo – przemysłowych Jysk zachęca klientów do zakupów bardzo interesującą promocją. Każdy klient może zrobić zakupy z rabatem -15 proc. Warunkiem skorzystania z oferty jest przyjście do sklepu z własną torbą. Warto się pośpieszyć, akcja potrwa tylko przez dwa dni

Jysk to międzynarodowa sieć handlowa, wywodząca się z Danii, która sprzedaje „wszystko dla domu". W Polsce działa od 2000 roku. W ponad 238 sklepach rocznie zakupy robi ponad 11,5 miliona Polaków. W sklepach sieci możemy często skorzystać z różnych promocji, a zniżki sięgają nawet kilkudziesięciu procent. Z najnowszej akcji promocyjnej może skorzystać każdy klient, który przyjdzie do sklepu z własną, najlepiej jak największą torbą. Dostanie wtedy rabat 15 proc. na wszystko co w niej zmieści. Promocja obowiązuje tylko od czwartku do piątku 14 -15 października.

Rewolucyjne zmiany na AliExpress. Zakupy dotrą w 3 dni

Klient może ze sobą zabrać swoją ulubioną torbę, bez względu na wielkość, sam decyduje z jaką torbą przyjdzie. Dla osób, które z jakiegoś powodu nie będą mieli własnej torby, Jysk oferuje torby wielokrotnego użytku, które ma w sprzedaży.

Przynieś własną torbę
Autor: materiały prasowe
Tańczące z promocjami 06.10.2021

Udział w akcji  Jysk biorą też artykuły w obniżonych cenach. A tych jest wiele. Rabat od 20 do 49 proc. mamy na wszystkie sztuczne roślin, wszystkie latarnie, wybrane komplety pościeli satynowej i wszystkie dywany. Jysk zachęca do zakupów również wielką promocją na wszystkie meble. Kupimy je z rabatem od 20 do 50 proc.

Sonda
Czy polujesz na promocje?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze