JYSK

i

Autor: Zákupák JYSK całkowicie wycofa się z Rosji

Mega promocja w JYSK. Zniżki za zakupy z własną torbą

2021-10-13 15:30

Sieć popularnych sklepów meblowo – przemysłowych Jysk zachęca klientów do zakupów bardzo interesującą promocją. Każdy klient może zrobić zakupy z rabatem -15 proc. Warunkiem skorzystania z oferty jest przyjście do sklepu z własną torbą. Warto się pośpieszyć, akcja potrwa tylko przez dwa dni

Jysk to międzynarodowa sieć handlowa, wywodząca się z Danii, która sprzedaje „wszystko dla domu". W Polsce działa od 2000 roku. W ponad 238 sklepach rocznie zakupy robi ponad 11,5 miliona Polaków. W sklepach sieci możemy często skorzystać z różnych promocji, a zniżki sięgają nawet kilkudziesięciu procent. Z najnowszej akcji promocyjnej może skorzystać każdy klient, który przyjdzie do sklepu z własną, najlepiej jak największą torbą. Dostanie wtedy rabat 15 proc. na wszystko co w niej zmieści. Promocja obowiązuje tylko od czwartku do piątku 14 -15 października.

Rewolucyjne zmiany na AliExpress. Zakupy dotrą w 3 dni

Klient może ze sobą zabrać swoją ulubioną torbę, bez względu na wielkość, sam decyduje z jaką torbą przyjdzie. Dla osób, które z jakiegoś powodu nie będą mieli własnej torby, Jysk oferuje torby wielokrotnego użytku, które ma w sprzedaży.

Przynieś własną torbę

i

Autor: materiały prasowe
Tańczące z promocjami 06.10.2021

Udział w akcji  Jysk biorą też artykuły w obniżonych cenach. A tych jest wiele. Rabat od 20 do 49 proc. mamy na wszystkie sztuczne roślin, wszystkie latarnie, wybrane komplety pościeli satynowej i wszystkie dywany. Jysk zachęca do zakupów również wielką promocją na wszystkie meble. Kupimy je z rabatem od 20 do 50 proc.

Sonda
Czy polujesz na promocje?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze