Kaufland / zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: materiały prasowe Kaufland / zdjęcie ilustracyjne

Mega promocja w Kauflandzie. Pranie zrobisz za 35 groszy!

2021-04-06 14:55

W sklepach sieci Kaufland zawsze można liczyć na dobre promocje. Duże rabaty mamy na wszelkie produkty spożywcze, ale możemy też trafić na tańsze kosmetyki, środki czystości i artykuły chemii gospodarczej. Tym razem wyjątkowo korzystna dla domowego budżetu jest promocja na proszki, płyny, kapsułki do prania oraz płyny do płukania tkanin

Artykuły do prania i płukania tkanin w mega promocji możemy kupić we wszystkich sklepach sieci Kaufland. Ceny są dobrych jakościowo środków piorących są bardzo atrakcyjne. Płyn do płukania renomowanej marki Perwoll, różne rodzaje kupimy za 15,99 zł. Tyle zapłacimy za opakowanie o pojemności 2,7 l, wystarczającej do zrobienia aż 45 prań. Koszt jednego prania to zaledwie 35 groszy. W dobrej cenie są te wybrane rodzaje kapsułek lub proszku do prania Bryza, opakowanie kosztuje tylko 19,99 zł.

Perwoll płyn do prania  15,99 zł

i

Autor: MAT. PRASOWE Perwoll płyn do prania 15,99 zł

Zobacz też: NOWE promocje w Biedronce. Masło za 3 zł, parówki i serdelki za 1 zł, żółty ser i lody za DARMO! [GALERIA]

W Kauflandzie kupimy też dużo taniej różne rodzaje Viziru – kapsułki, płyn lub proszek do prania w cenie 21,99 zł. W tej cenie mamy 26 kapsułek, lub 2,2 l płynu wystarczającego na zrobienie 35 prań albo proszek o wadze 2,625 kg – na 40 prań. Warto też zaopatrzyć się w wybrane rodzaje w płyn do płukania tkanin Lenor. Teraz w promocji kosztuje 9,99 zł zamiast 16,99 zł. Pojemność opakowania to 1,42 l/1,8 l.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze