Mega promocje w Biedronce – gęś i kurczak za 2 złote, cała kaczka za 1/3 ceny!

2019-12-02 10:12 BSW
Nowa Biedronka na Modlińskiej
Autor: PAWEŁ NOWAK/SUPER EXPRESS Nowa Biedronka na Modlińskiej

Pierwszy tydzień grudnia Biedronka rozpoczyna od promocji dla wielbicieli drobiu! Sieć sklepów oferuje swoim klientom wyprzedaż na mięso z młodej gęsi, podroby z kurczaka czy całą kaczkę. Wszystkie te produkty w Biedronce w wyjątkowych cenach, ale to nie koniec. Jak zawsze pyszne promocje na ryby, mięso wołowe czy wieprzowe, a także produkty do pieczenia i smażenia.

Klienci Biedronki w tym tygodniu otrzymali wyjątkową promocję na mięso drobiowe. W sklepach należących do Jeronimo Martins Polska kupić można nogę z młodej gęsi za 2,99 zł za 100 gramów. Także w cenie 2,99 zł za 100 gramów w Biedronce jest pierś z młodej gęsi oraz świeża wątroba z kurczaka. Kaczkę świeżą bez podrobów w promocji znajdziemy w cenie 6,99 zł za 1 kilogram (oferta ważna tylko do 4 grudnia). Bardziej leniwi kucharze mogą kupić w Biedronce mogą kupić Kaczkę z gruszkami w marynacie o smaku białego wina, prosto do piekarnika za 11,99 zł za 1 kilogram.

Wielbiciele ryb w tym tygodniu w Biedronce uraczeni zostaną filetem z halibuta (4,99 zł za 100 gramów), filetem z zębacza smogowego (3,29 zł za 100 gramów), a także krewetkami w zalewie olejowej z czosnkiem i pietruszką lub w oleju ziołowym z pomidorem (5,99 zł za opakowanie).

Kupując 3 opakowania po 1 litr oleju rzepakowego Wybornego w Biedronce zapłacimy wówczas po 2,99 zł za 1 opakowanie (promocja tylko z kartą Moja Biedronka). Do wypieków użyć zaś możemy mąki tortowej pszennej typ 450 Złote Pola w promocyjnej cenie 99 groszy za 1 kilogram (cena obowiązuje przy zakupie 3 opakowań i z kartą Moja Biedronka).

Najnowsze