LIDL

i

Autor: SHUTTERSTOCK LIDL

MEGA promocje w LIDL. HIT! Cola za 2 zł, ser żółty za złotówkę i tanie ryby

2021-04-13 2:10

MEGA promocje w Lidl czekają na klientów. W tym tygodniu ucieszą się smakosze świeżych ryb np. pstrąga łososiowego i makreli a także Ci, którzy polują na promocje Coli, której cena poszybowała w górę po wprowadzeniu podatku handlowego. To prawdziwy hit wśród promocji - za litr coli, a właściwie Pepsi-Coli, zapłacimy zaledwie 2 zł. Co jeszcze można znaleźć w Lidlu w naprawdę atrakcyjnej cenie? Na uwagę zasługuje ser żółty gouda w kawałku za 1,20 za 100g oraz mięso mielone za jedyne 3,49 zł. Sprawdź, jak skorzystać z mega promocji w Lidlu i nie przepłacać za zakupy spożywcze.

Robisz zakupy w Lidlu? W tym tygodniu szczególnie warto udać się do tego dyskontu. W mega promocji LIDL oferuje wiele produktów spożywczych. Prawdziwy hit promocyjny to cola, a dokładnie Pepsi-Cola w cenie 2 zł. za litr. Warunek jest jeden – musisz kupić dwupak Pepsi-Coli w dużych butelkach (2,5 litra). Za cały promocyjny dwupak Pepsi-Coli w Lidl zapłacisz tylko 9,99 zł, czyli o 45 proc. taniej niż w cenie regularnej. Mijając półki w Lidlu warto zwrócić uwagę na mięso mielone. Opakowanie 400 g. mięsa mielonego w tym tygodniu kosztuje w LIDL jedynie 3,29 zł. W popularnym dyskoncie należy też zwrócić uwagę na promocję, którą objęte są polskie pieczarki. Od poniedziałku 12 kwietnia za opakowanie polskich pieczarek (500 g.) zapłacisz w Lidlu tylko 3,29 zł. Ciekawymi promocjami w tym tygodniu objęty jest również nabiał. Cena sera żółtego goudy w kawałku to promocyjny HIT Lidla. Za 100 g. tego sera zapłacisz tylko 1,20 zł, a to znaczy, że cały kilogram kosztuje zaledwie 12 zł. Co jeszcze z nabiału warto kupić w dyskoncie? Twaróg z Bychawy ma w Lidlu bardzo korzystną cenę. Opakowanie 100 g. tego twarogu kosztuje tylko 1,60 zł.

Koniec programu lojalnościowego w TESCO!

Ryby i owoce morza kosztują krocie dlatego też wciąż spożywamy ich za mało. W tym tygodniu LIDL zadbał o to, by świeże ryby dostać w promocyjnych cenach. Warto skusić się na pstrąga łososiowego w mega cenie 3,89 zł za 100 g. oraz makrelę tuszę jedynie za 1,99 zł za 100 g. Dużym rabatem, objęte są śledzie Lisnera. Filety śledziowe Lisnera z linii „Polskie smaki” (z jajkiem lub ogórkiem) w opakowaniu 280 gram dostaniesz w Lidlu w cenie 4, 99 zł. Tych, którzy ryb nie lubią, ucieszy z pewnością cena parówek Berlinek. Przy zakupie 3 opakowań tych parówek, za 1 opakowanie zapłacisz tylko 2,99 zł.

Niesamowite promocje w Biedronce! Kiełbasa za złotówkę

Wysadzali bankomaty w pięciu województwach
Sonda
W którym sklepie są lepsze promocje - Lidl czy Biedronka?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki