Netto zastąpi Tesco w Starachowicach

i

Autor: geograph.org.uk Netto zastąpi Tesco w Starachowicach

Mega promocje w NETTO. Jaja za 30 groszy, tania Cola i piwo za 2 zł

2021-03-24 1:50

NETTO zaprasza klientów na wielkanocne promocje. Na robiących zakupy w sieci czekają atrakcyjne rabaty, obniżki i upusty na wiele produktów spożywczych. Na szczególną uwagę zasługuje tania Cola, a dokładnie Pepsi-Cola w cenie 2,29 zł za litr, piwo Perła, za którego butelkę klienci Netto zapłacą jedynie 1,99 zł lub typowo świąteczne produkty. Jeśli zdecydujesz się na przedświąteczne sprawunki w Netto za jedno jajko zapłacić jedynie 33 grosze, a białą parzoną kiełbasę wieprzową kupisz w rewelacyjnej cenie 4,99 zł. Podpowiadamy, co zrobić, by wykorzystać mega promocje w Netto i naprawdę tanio zorganizować Wielkanoc 2021.

Mega promocje w Netto czekają nie tylko na tych, którzy chcą tanio zorganizować Wielkanoc 2021. Wśród wielu atrakcyjnych promocji na uwagę zasługuje Cola, a dokładnie Pepsi-Cola w cenie 2,99 zł za litr. Pod warunkiem jednak, że zdecydujesz się kupić w Netto czteropak coli, pojedyncza butelka ma cenę 4,79 zł. Jeśli chodzi o napoje warto też skorzystać z mega promocji w Netto i kupić opakowanie 3 sztuki soku 100 proc. Tymbark w rewelacyjnej cenie 3,49 zł. Trzypak soku Tymbark zawiera soki o smaku pomarańczowym i jabłkowym. Smakosze piwa docenią promocję na piwo Perła Export 500 ml. za jedyne 1,99 zł. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w Netto już w tym tygodniu zrobić wielkanocne zakupy. Co naprawdę tanio kupisz w Netto? Idealną do świątecznego żurku Kiełbasę białą parzoną z szynki 500 g w hitowej cenie 4,99 zł. Naprawdę mało zapłacimy w Netto za jaja kurze. Opakowanie 30 sztuk jaj kurzych (wielkość M) kosztuje teraz w Netto jedynie 9,99 zł. To znaczy, że jedno jajo kosztuje nas zaledwie 33 gr.

Super promocje w LIDL. Polędwica za złotówkę!

Jeśli chodzi o wędliny, to Netto ma promocje na te, których producentem jest Krakus. Mowa tu o parówkach z szynki i szynce eksportowej w plastrach w opakowaniach po 120 g. w cenie 3,99 zł za opakowanie.

Mega promocją w Netto objęte są też produkty niezbędne do wielkanocnych wypieków. Mowa nie tylko o mące tortowej Basia Extra XXL (opakowanie 2,5 kg za 4,99 zł), cukrach wanilinowych, budyniach, aromatach do ciast czy margarynach. W hitowej promocji jest masło klarowane Gold Master Ajax 500 ml, które kupimy za 13,99 zł, czyli aż 6 zł taniej niż zwykle.

Biedronka gotowa! na Wielkanoc 2021. Wielkie promocje

Biała kiełbasa: Jak upiec wielkanocny przysmak? Zobacz niezawodny przepis Beszamel.pl
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze