Bill Gates, Mark Zuckerberg i Rihanna

i

Autor: Shutterstock (3)

Wielkie majątki

Miliarder z Indii zaprasza Billa Gatesa na wesele. Zagra Rihanna

2024-03-01 15:33

Miliarder z majątkiem 114 mld USD zaprasza Rihannę, Billa Gatesa, Marka Zuckerberga i byłego premiera Szwecji na wesele. Nie jest to zwykłe wesele – to bal charytatywny dla zapewnienia żywności miastu, które liczy 50 tys. osób.

Imperium z Indii

Ambani, właściciel naftowo-telekomunikacyjnej firmy Reliance Industries, posiadający majątek szacowany na 114 mld dol., buduje na rozpoczynające się w piątek trzydniowe uroczystości rozległy kompleks kilkunastu świątyń hinduistycznych, aby "bogata tożsamość kulturowa i duchowa Indii znalazła się w centrum uroczystości weselnych" - napisała w oświadczeniu Reliance.

Jedzenie podczas przedślubnego przyjęcia serwować będą narzeczeni, Anant i Radhika Merchant

Kiedy Ambani przed sześcioma laty wydawał za mąż córkę, przeznaczył na uroczystości 100 mln dol. Część tej kwoty pochłonął występ amerykańskiej megagwiazdy popu Beyonce.

Rihanna zamiast orkiestry na weselu u miliarderów

Tym razem dla gości wystąpi m.in. Rihanna. Narzeczeni spodziewają się takich gości jak Bill Gates, Mark Zuckerberg, gwiazdy Bollywood, król Bhutanu, Ivanka Trump, czy były premier Szwecji Carl Bildt.

Główne obchody weselne będą trwały trzy dni. Każdego obowiązywać mają inne stroje. W dniu, w którym wiodącym tematem będzie "gorączka dżungli, goście odwiedzą prowadzony przez Ambanich ośrodek ratowania zwierząt" - podał portal hinduskiej gazety. Sam ślub narzeczonych zaplanowany jest na lipiec.

Pieniądze to nie wszystko - Artur Soboń

QUIZ PRL. Zakupy i handel w Polsce Ludowej

Pytanie 1 z 15
Aby w 1976 roku kupić cukier należało posiadać:
QUIZ PRL. Zakupy i handel w PRL

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze