Zajawka Dowbor

i

Autor: WYDANIE SE Stanisław Chodorowski

Na co dzień Katarzyna Dowbor remontuje domy innych. Teraz pokazujemy jak mieszka [ZDJĘCIA]

2021-04-18 4:30

Katarzyna Dowbor pracuje w mediach od lat. Przez ten czas zdobyła rzeszę fanów, którzy uwielbiają ją za jej ciepło i pozytywne podejście do życia. Dlatego nikogo nie dziwiło, że w 2013 roku została prowadzącą programu "Nasz Nowy Dom", nadawanego na antenie stacji Polsat. Na co dzień dziennikarka zajmuje się remontowanie domów i mieszkań osób potrzebujących i stara się wnieść w ich życie trochę radości i światła. Jednak mało kto wie jak mieszka Katarzyna Dowbor. Poniżej pokażemy wam zdjęcia jej wymarzonego domu.

Kariera Katarzyny Dowbor

Swoją karierę dziennikarską, Katarzyna Dowbor, rozpoczynała jeszcze w latach 80-tych. Pracowała wtedy dla Telewizji Polskiej, zajmowała się reportażem, a także była autorką i prowadzącą wielu programów na antenach TVP i TVP2. Pracowała także w rozgłośniach radiowych, między innymi w rozgłośni Polskiego Radia, Radio Dla Ciebie, gdzie prowadziła autorską audycję pod tytułem "Dowborowe Towarzystwo". Od drugiej połowy 2013 roku jest związana nieprzerwanie z telewizją Polsat. Od lat prowadzi reality show "Nasz Nowy Dom", w którym ekipa remontowa pod jej przewodnictwem pomaga odnawiać zniszczone i zaniedbane lokale mieszkalne potrzebujących polskich rodzin. Jej podejście do życia, a także wrażliwość, które tak często widać w programie, przysporzyły jej bardzo wielu fanów, którzy są ciekawi jej życia prywatnego.   

Jak mieszka, prowadząca "Nasz Nowy Dom", Katarzyna Dowbor?

Dziennikarka była dotąd znana z tego, że dosyć często zmieniała miejsce zamieszkania i nie potrafiła znaleźć spokoju w jednym miejscu. Wszystko zmieniło się jakiś czas temu, gdy Katarzyna Dowbor odwiedziła, czystym przypadkiem, swój obecny dom. Gwiazda Polsatu momentalnie się w nim zakochała i postanowiła kupić. Od tego czasu mieszka w nim razem ze swoją córką Marysią. Posiadłość znajduje się pod Warszawą i dziennikarka poświęciła wiele czasu, że by przystosować ją w taki sposób, aby całkowicie spełniała jej oczekiwania. Jak zapewniała ostatnio, w jednym z wywiadów, w końcu znalazła swoje miejsce na ziemi i nie zamierza już się stąd wyprowadzać. 

Wymarzone cztery ściany gwiazdy programu "Nasz Nowy Dom"

Budynek jest bardzo kameralny, całość ma jedynie 160 metrów kwadratowych. Centralnym punktem domu jest przestronna, otwarta na salon kuchnia, ewidentnie jest to serce tego miejsca i dziennikarka uwielbia spędzać tam czas, pichcąc różne pyszności. Ciekawostką jest fakt, że Katarzyna Dowbor postanowiła zachować szafki kuchenne jeszcze po poprzedniej właścicielce. Uznała, że są na tyle praktyczne i wygodne, że nie warto ich zmieniać. 

Z kolei salon jest bardzo przestronny i urządzony stylowo. Widać, że prezenterka poświęciła dużo czasu, żeby go urządzić. Królują tu jasne kolory, a dużo ciepła wprowadzają drewniane wykończenia. Na regałach piętrzą się natomiast stosy książek. Pani Katarzyna przyznała kiedyś, że poświęca bardzo dużo czasu na tworzenie różnego rodzaju dodatków, które mają upiększyć wnętrze jej domu. 

- Muszę mieć dużo tak zwanych durnostojek, czyli rzeczy, które lubię, bo urządzają wnętrze. Dla niektórych to tylko przedmioty, które zbierają kurz, ale według mnie tworzą klimat. Bez tego nie mogłabym żyć. Czuję się tu tak dobrze, że to na pewno mój ostatni dom. Niczego mi w nim nie brakuje! - wyznała Katarzyna Dowbor. 

Duże wrażenie robi także ogród Pani Kasi. Wypełniony jest pięknymi roślinami, a wszystko wieńczy idealnie przystrzyżony trawnik. Nie zabrakło również miejsca na taras i gustownie dobrane meble ogrodowe. Widać, że wszystko zostało urządzone z rozmysłem i smakiem. 

Dziennikarka jest także wielką miłośniczką zwierząt, dlatego w jej codziennym życiu towarzyszą jej dwa psy: Benio i Pepe, a także kot Jagger. Gwiazda Polsatu ma także dwa konie: Rodiego i Korsę. 

Nasz Nowy Dom 7 i 8 kwietnia. Katarzyna Dowbor pomaga kolejnym rodzinom
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze