Dino

i

Autor: materiały prasowe

Najnowsze GIGApromocje w DINO: banany, truskawki, ziemniaki, ogórki o 40 proc. tańsze, piwo o 30 proc. tańsze

2021-04-14 2:14

Nowa gazetka z promocjami w Dino! Od środy 14 do 20 kwietnia w sklepach Dino czeka sporo promocji. Wiele produktów ma sporo obniżone ceny. Na przykład banany, truskawki, ziemniaki, ogórki są nawet o 40 proc. tańsze. Spore obniżki cen obowiązują także na dziale mięsnym, np. kiełbasa myśliwska kosztuje 24,99 zł zamiast 27,99 zł. Sieć przygotowała także promocyjne ceny na produkty typowo piknikowe, jak piwo i przekąski do niego.

Wielkie promocje w sklepach Dino. Od środy 14 kwietnia rusza kolejna porcja wielkich obniżek. Na klientów tej sieci czeka najnowsza gazetka z promocjami. A co w niej? Gigantyczne promocje. Uwagę przede wszystkim przykuwają produkty aż o 40 proc. tańsze. Na tej liście mamy m.in.: banany w cenie 2,99 zł, truskawki w cenie 5,99 zł, ziemniaki pakowane myte za 3,99 zł worek, ogórki gruntowe w cenie 6,99 zł. Tańsze są również produkty mięsne, m.in. kiełbasa myśliwska w cenie 24,99 zł za kg, kaszanka jęczmienna za 9,99 zł za kg, boczek surowy wędzony za 17, 99 zł za kg. W promocyjnych cenach są również masło i margaryna. W związku z tym, że kwiecień plecień, co przeplata trochę zimy, trochę lata, jest też oferta piknikowa. To też dobra oferta dla kibiców. A co tutaj mamy? Sieć wprowadziła obniżki cen piw: do 31 proc. I tak puszkę piwa Warka można kupić za 1,99 zł (przy jednorazowym zakupie 8 puszek). Do tego chipsy Crunchips X-cut za 3,59 zł duża paczka. Tańsze o 22 proc. są także kawy Jacobs. Do kompletu miłośnicy czarnego przysmaku mogą wziąć udział w specjalnej loterii. Zatem w Dino tak jak i w Lidlu, Netto, Biedronce czekają na klientów spore upusty cen. 

Dino Polska S.A.to polska sieć sklepów spożywczo-przemysłowych założona w 1999 przez Tomasza Biernackiego. W 2020 roku w ramach sieci Dino działało blisko 1500 sklepów.

E-polska: Rok od pandemii
Sonda
Czy robisz zakupy w hipermarketach?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze