Natalia Kukulska

i

Autor: AKPA Natalia Kukulska

Natalia Kukulska szaleje za pieniądze od ministra Glińskiego? Egzotyczne wakacje piosenkarki!

2020-12-16 11:21

Znana piosenkarka Natalia Kukulska postanowiła porzucić na pewien czas chłodną Polskę i wraz z bliskimi udała sie do Zanzibaru. Gwiazda wypoczywa i dzieli się ze swoimi fanami przemyśleniami. Czyżby Natalia Kukulska skorzystała z legendarnego już Funduszu Wsparcia Kultury ministra Glińskiego, z którego gigantyczne pieniądze miał dostać lider Bayer Full Sławomir Świerzyński, jeden z braci Golec czy Kamil Bednarek? Znamy odpowiedź!

Zanzibar to miejsce, które ostatnio cieszy się popularnością wśród polskich sław. Wakacje na tej afrykańskiej wyspie spędzali ostatnio Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki. Teraz ten kierunek postanowiła sprawdzić Natalia Kukulska. Wokalistka zaprezentowała swoim fanom na Instagramie serię zdjęć ze swojego wypoczynku.

- Serce roście... nie marzyłam nawet, że ten rok może się zakończyć tak spektakularnie. - Napisała Kukulska załączając zdjęcie z pokładu samolotu. - PS. Serce w najlepszej formie. Widać? - dopytywała.

UWAGA! Problem z 500 plus i emeryturami!? Cięcia w Ministerstwie Finansów!

W podróż piosenkarka udała się z najbliższymi. Na jednym ze zdjęć Natalia Kukulska pozuje wraz z trójką swoich dzieci: córkami Laurą i Anną oraz synem Janem.

- Matka Natalia od aniołów. Świat nadal jest piękny... doświadczam. - Opisała wokalistka.

Znamy majątek Doroty Wellman. Zapisała go w testamencie. Zobacz kto co dostanie

Taka wyprawa na Zanzibar nie należy do najtańszych. Czyżby Kukulska należała do grona beneficjentów Funduszu Wsparcia Kultury, o którym zrobiło się głośno, gdy na jaw wyszły kwoty i lista artystów, którzy mają dostać pieniądze? W końcu minister Gliński wstrzymał wypłaty i lista beneficjentów programu została na nowo zweryfikowana, ale nie ujawniona.

- Ja akurat nawet nie mogłam korzystać z tej dotacji - mówiła Natalia Kukulska w rozmowie z Party. - Przykro mi jest, że nasza branża dała się podzielić. Powinniśmy się wspierać, niezależnie od poglądów politycznych - stwierdziła piosenkarka.

Przypomnijmy, że Fundusz Wsparcia Kultury, na który przeznaczono 400 milionów złotych, miał zrekompensować straty samorządowych instytucji, organizacji pozarządowych oraz przedsiębiorców prowadzących działalność kulturalną w dziedzinie teatru, muzyki i tańca.

Blanka Lipińska właśnie przekazała radosną nowinę! Baron będzie zbierał szczękę z ziemi, jak się dowie o tym z sieci!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze