Facebook

i

Autor: SHUTTERSTOCK Facebook

Nie możesz się zalogować na Facebooka? Wielka awaria portalu

2022-06-20 11:19

Problem z logowaniem do Facebooka w Polsce. Awarię Facebooka zgłaszają internauci, którzy piszą komentarze, że ich FB nie działa. Usterka Facebooka została opisana również na stronie Downdecetor. Błąd przy logowaniu występuje u dużej grupy użytkowników, którzy nie mogą dostać się na swoje konto.

Nie możesz się zalogować na Facebooka? Awaria FB

Facebook, czyli jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie, ma awarię. Jak wynika danych Downdetector, użytkownicy Gdyni, Warszawy, Lublina, Krakowa oraz wschodu Polski zgłaszali, że nie mogli zalogować się na swoje konta w portalu. W zgłoszeniach czytamy, że przy próbie zalogowania, można spotkać się z komunikatem "Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj zalogować się ponownie".

Użytkownicy zgłaszają awarię na wszystkich urządzeniach: telefonach, tabletach i komputerach. Problemy występują zarówno na poziomie strony Facebooka z przeglądarki, jak i aplikacji. Awaria dotyczy również komunikatora Messenger.

e–Polska Cyberbezpieczeństwo

Awaria Facebooka. Użytkownicy nie mogą się zalogować

- Nie mogę się zalogować - laptop, telefon, różne przeglądarki, w tym incognito; "Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj zalogować się ponownie." Zmiana hasła nie pomogła, nadal to samo - czytamy w jednym z komentarzy.

Według Downdetector wzrost zgłoszeń awarii rozpoczął się 20 czerwca przed godziną 7, a znacznie więcej odnotowano ich o 8:30. Szczyt problemów technicznych był koło 9:30. Póki co wciąż napływają kolejne zgłoszenia. Na razie firma nie odniosła się do sprawy. 

Sonda
Instagram, TikTok czy Facebook - z której apki korzystasz najczęściej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze