Prezydent OLAŁ Rydzyka! Straszne upokorzenie w jego Toruniu

i

Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Prezydent OLAŁ Rydzyka! Straszne upokorzenie w jego Toruniu

Niewiarygodne! Na tym Rydzyk zbija fortunę

2021-01-01 16:24

Ojciec Tadeusz Rydzyk jest jednym z najbogatszych Polaków. Majątek pomnaża od lat, a własne radio i telewizja to nie wszystkie biznesy, którymi może pochwalić się toruński duchowny. Rydzyk jest także właścicielem sklepu z książkami, ziołami i dewocjonaliami. Ceny niektórych przedmiotów mogą zwalić z nóg! Zobacz, na czym zarabia znany zakonnik.

Ojciec Tadeusz Rydzyk to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego duchowieństwa. Zakonnik należy także do najbogatszych osób w naszym kraju. Toruński duchowny od wielu lat jest bowiem spełnionym przedsiębiorcą. Ojciec Rydzyk jest współzałożycielem i prezesem fundacji Lux Veritatis, z którą bezpośrednio związane są jego powszechnie znane biznesy. Mowa o Radiu Maryja, gazecie Nasz Dziennik, czy Telewizji Trwam. Gigantycznego majątku, który szacowany jest na 339 milionów złotych, zakonnik dorobił się także dzięki prowadzeniu sklepu. Splendor24.pl, bo tak nazywa się przedsięwzięcie, sprzedaje książki, filmy, dewocjonalia, produkty dla zdrowia, gry planszowe czy kalendarze. Sklep stacjonarny znajduje się w Szczecinku. Co tam znajdziemy? Wybraliśmy najciekawsze produkty, który w ofercie ma ojciec Rydzyk.

ZOBACZ: SZOKUJĄCE! Gwiazda Fame MMA Marta Linkiewicz zrobiła to za 200 000

W ofercie zdrowotnej Splendoru możemy znaleźć całą gamę miodów. Ceny słodkich produktów zaczynają się od 19 zł, a kończą na 80 zł. W tej kategorii znajdziemy zaledwie dwie - do tego kosztowne - przyprawy. Są to: galgant mielony (37,50 zł) oraz bertram mielony (51 zł). Sklep proponuje również zdrowotne maści czy olejki.

W kategorii gier naszą uwagę zwróciła gra planszowa "Kocham Polskę". To najdroższa pozycja w tej kategorii. Gra, podczas której dzieci mogą poznać historię i tradycje Polaków, kosztuje aż 119 zł. Co ciekawe, taką wersję planszówki możemy znaleźć na innych stronach internetowych aż o 30 zł taniej.

Najwyższe jednak ceny w sklepie duchownego osiągają dewocjonalia. Uwagę przyciąga srebrny różaniec z "Nocą Kairu", którego cena po obniżce wynosi 129,90 zł (wcześniej 179,90 zł). "Całość opatrzona specjalnym certyfikatem" - możemy przeczytać w opisie. Obok luksusowych różańców znajdziemy m.in. figurę Matki Boskiej za 289 zł. Rzeźba o wysokości 50 cm została wykonana z żywicy epoksydowej. W sklepie dostępne są m.in. liczne obrazy przedstawiające Maryję i Jezusa. Ich ceny osiągają nawet 249 zł.

W Splendorze zaopatrzyć się możemy w unikatowe wydanie Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu. Liczyć się jednak musimy z wysoką ceną. Biblia jubileuszowa o wartości 600 zł posiada złocone brzegi kartek, dwie stylowe tasiemki do zaznaczania wybranych fragmentów, bordową oprawę ze skóry ekologicznej i ochronne etui zdobione pięknym nadrukiem.

SPRAWDŹ: Kim jest upadły biznesmen Henryk K.? Od milionera do przestępcy

Sonda
Czy uważasz, że w sklepie ojca Rydzyka jest drogo?
Przepowiednie na rok 2021! Czy czeka nas apokalipsa?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze