Sklep

i

Autor: Paweł Nowak

Nowa promocja w Biedronce! Plecak podróżniczy i namiot w oszałamiających cenach [ZDJĘCIA]

2021-06-15 2:01

Wakacyjne promocje w Biedronce. Lato ponownie zaskoczyło Polaków podobnie jak debiutancki występ biało-czerwonych na EURO 2020. Pozostaje pytanie: co zabrać na biwakowy wyjazd? Odpowiedź na to pytanie w Biedronce już od 14 czerwca, za sprawą oferty marki Utendors. Sprawdź najnowsze wakacyjne promocje Biedronki.

NOWA PROMOCJA W BIEDRONCE

Ze skutecznym rozwiązaniem przychodzi Biedronka z ofertą wysokiej jakości sprzętów i akcesoriów podróżniczych marki Utendors, dostępnych w bardzo przystępnych cenach. Przykładowo: 2-osobowy, samorozkładający się namiot z solidnym stelażem i moskitierą, do kupienia w wybranych placówkach sieci, kosztuje 149 złotych; składany, lekki plecak podróżniczy (żółty bądź niebieski) – mniej niż 30 złotych (29,99 zł/szt.); a wytrzymałe, składane krzesło – niecałe 40 złotych (39,99 zł/zest.). W ofercie marki Utendors znajdują się też mniej standardowe sprzęty, np. prysznic solarny (24,99 zł/zest.), który sprawdzi się nie tylko na kampingu, ale też podczas wypadu na działkę czy na ryby albo wielofunkcyjny scyzoryk (29,99zł/szt.), który może służyć jako łuszczarka do ryb, otwieracz do konserw, a nawet piła do drewna.

ZOBACZ: Oto najpopularniejsza gazetka wśród supermarketów!

Debata e-Polska. Rewolucja Cyfrowa III edycja. Sprzedaż bezpośrednia

- Cotygodniowe oferty promocyjne w sklepach sieci Biedronka przygotowywane są w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadać aktualnym potrzebom wszystkich klientów. Dlatego też, przy okazji rozpoczynającego się sezonu urlopowego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie sprzętów i akcesoriów podróżniczych firmy Utendors. Szybki wypad do Biedronki wystarczy, by w pełni zaopatrzyć się na biwak, nie tylko pod kątem przysmaków - mówi Marta Dominiak, kupiec odpowiedzialna na ofertę Utendors w sieci Biedronka. Oferta marki Utendors w wybranych sklepach sieci Biedronka od 14.06 (poniedziałek) do wyczerpania zapasów.

Sonda
Czy planujesz zakupy w Biedronce przed urlopem?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze