Nowa promocja w Biedronce! Plecak podróżniczy i namiot w oszałamiających cenach [ZDJĘCIA]

2021-06-15 2:01
Sklep
Autor: Paweł Nowak

Wakacyjne promocje w Biedronce. Lato ponownie zaskoczyło Polaków podobnie jak debiutancki występ biało-czerwonych na EURO 2020. Pozostaje pytanie: co zabrać na biwakowy wyjazd? Odpowiedź na to pytanie w Biedronce już od 14 czerwca, za sprawą oferty marki Utendors. Sprawdź najnowsze wakacyjne promocje Biedronki.

NOWA PROMOCJA W BIEDRONCE

Ze skutecznym rozwiązaniem przychodzi Biedronka z ofertą wysokiej jakości sprzętów i akcesoriów podróżniczych marki Utendors, dostępnych w bardzo przystępnych cenach. Przykładowo: 2-osobowy, samorozkładający się namiot z solidnym stelażem i moskitierą, do kupienia w wybranych placówkach sieci, kosztuje 149 złotych; składany, lekki plecak podróżniczy (żółty bądź niebieski) – mniej niż 30 złotych (29,99 zł/szt.); a wytrzymałe, składane krzesło – niecałe 40 złotych (39,99 zł/zest.). W ofercie marki Utendors znajdują się też mniej standardowe sprzęty, np. prysznic solarny (24,99 zł/zest.), który sprawdzi się nie tylko na kampingu, ale też podczas wypadu na działkę czy na ryby albo wielofunkcyjny scyzoryk (29,99zł/szt.), który może służyć jako łuszczarka do ryb, otwieracz do konserw, a nawet piła do drewna.

ZOBACZ: Oto najpopularniejsza gazetka wśród supermarketów!

Debata e-Polska. Rewolucja Cyfrowa III edycja. Sprzedaż bezpośrednia

- Cotygodniowe oferty promocyjne w sklepach sieci Biedronka przygotowywane są w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadać aktualnym potrzebom wszystkich klientów. Dlatego też, przy okazji rozpoczynającego się sezonu urlopowego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie sprzętów i akcesoriów podróżniczych firmy Utendors. Szybki wypad do Biedronki wystarczy, by w pełni zaopatrzyć się na biwak, nie tylko pod kątem przysmaków - mówi Marta Dominiak, kupiec odpowiedzialna na ofertę Utendors w sieci Biedronka. Oferta marki Utendors w wybranych sklepach sieci Biedronka od 14.06 (poniedziałek) do wyczerpania zapasów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE