BIEDRONKA sklep handel promocje

i

Autor: Paweł Nowak/SUPER EXPRESS BIEDRONKA sklep handel promocje

Obłędne promocje w Biedronce! Tanie mięso i chryzantemy. Znicze za darmo [TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI]

2021-10-29 13:17

Przed nami Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki, czas na duże zakupy. Warto wybrać się do Biedronki. W kolejnym odcinku programu „Tańczące z promocjami” przedstawiamy doskonałe promocje, jakie znajdziemy w sklepach popularnego dyskontu. Tanie mięso, owoce, warzywa, duży wybór zniczy. Niektóre produkty spełniając odpowiednie warunki dostaniemy nawet za darmo.

W Biedronce zrobimy dobre zakupy, z korzyścią dla kieszeni. Z kartą Moja Biedronka łopatkę wieprzowa bez kości kupimy za 7,99 zł/kg. Złotówkę więcej zapłacimy za filet z piersi kurczaka, ta promocja obowiązuje tylko w sobotę 30.10. Opłaca się również kupić 3 opakowania chudego mięsa mielonego z szynki wieprzowej, wtedy jedno jest w cenie 4,75 zł.

Rusza wypłata czternastych emerytur. Kto nie dostanie całej kwoty?

Do soboty mamy też okazje dostać za darmo parówki i serdelki. Z kartą Moja Biedronka, jak kupimy dwa dowolne opakowania tych smakołyków, dwa kolejne są gratis. Jest dobra promocja na wędzoną makrelę -kosztuje tylko 1,59 zł/100 g. Biedronka ma też dobrą ofertę dla zapracowanych. Pierogi, naleśniki, kopytka czy krokiety marki Nasze Smaki są w promocji 2+1 gratis. Rodzaje produktów możemy dowolnie mieszać.

Tańczące z promocjami 2021 29.10.2021

Sporo możemy zaoszczędzić na owocach. Tylko niecałe 5 zł za kg kosztują: jasne winogrona i mandarynki, różowe grapefruity są jeszcze tańsze – 3,99 zł/kg. Brokuł kosztuje tylko 2,99 zł. Przy zakupie 2 opakowań sera camembert, jedno kosztuje 2,55 zł, a twaróg klinek – 2,29 zł/250 g. Amatorzy słodkości zyskają kupując dwa opakowania różnych herbatników czy ciastek. W tej promocji za pyszne rulerki w czekoladzie kosztują 2,49 zł. Zadowoleni będą też fani piwa. W dn. 29-30.10 , jak kupią 24 - pak piwa Carlsberg, za jedną puszkę zapłacą jedynie 1,50 zł.

Dobre zakupy możemy zrobić też z okazji Wszystkich Świętych. Znicze są w doskonałej promocji 5+3 gratis, a ładne chryzantemy w doniczce kupimy już za 6,99 zł.

Sonda
Wybierasz się na cmentarz 1 listopada?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze