Biedronka

i

Autor: Shutterstock Biedronka

OGROMNE promocje w Biedronce. Szynka za 1 zł, masło za 3 zł, lody i czekolady za DARMO! [GALERIA]

2021-02-22 4:01

Ostatni tydzień lutego Biedronka rozpoczyna wielkimi promocjami. Dzięki nim możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy, co jest ważne zwłaszcza pod koniec miesiąca, gdy czekamy na wypłatę. W promocji mamy mięsa, wędliny, masło czy ziemniaki czyli produkty niezbędne na co dzień w kuchni. Sprawdź, co warto kupić w Biedronce od 22.02.

Poniedziałek 22.02 to start najnowszej promocji w Biedronce. Jest w czym wybierać. Pojawiło się masło Mleczna Dolina za 2,99 zł. Tyle zapłacimy z kartą Moja Biedronka przy zakupie 3 opakowań. Z kartą dużo taniej kupimy mleko UHT 3,2 proc. - 1,69 zł/litr, tu warunkiem jest zakup 12 opakowań i olej rzepakowy Kujawski. Dwulitrowa butelka kosztuje tylko 9,90 zł. W Biedronce znajdziemy dobre promocje na mięso. Łopatkę wieprzową bez kości kupimy za połowę ceny – 6,99 zł/kg ( z kartą Moja Biedronka). Wyjątkowo tania jest też świeża tuszka z kurczaka bez podrobów – 3,99 zł/kg, mięso mielone z nogi kurczaka - 4,49 zł/400 g czy chude mięso mielone z szynki – 5,99 zł/500 g.

Zobacz też: Emerytura WYŻSZA nawet o kilkaset złotych. To możliwe i WSZYSCY tego chcą

Oprócz mięsa możemy kupić w super cenie kiełbasę podwawelską– 9,90 zł/kg. Tyle samo zapłacimy za szynkę w ziołach. Jeśli kupimy 3 opakowania szynki konserwowej 200 g, to jedno jest w cenie 3,33 zł. Do zakupu tych wędlin w promocji niezbędna jest karta Moja Biedronka.

Producenci TEGO produktu zbijają KROCIE! Nie uwierzysz, co tak posmakowało Polakom

Za grosze w tym tygodniu kupimy polskie ziemniaki i białą kapustę – tylko 0,49 zł/kg. Z owoców mamy pomarańcze deserowe za 2,49 zł/kg i winogrono różowe – 6,99 zł/kg. Czekolady z całymi orzechami laskowymi mamy w promocji 2+1 gratis, czyli trzecie opakowanie dostaniemy za darmo. Taka sama promocja dotyczy lodów na patyku Marletto.

Zobacz w galerii najlepsze promocje Biedronki

Zobacz koniecznie: Hiper promocja w Biedronce. Kultowe klapki Kubota za śmiesznie niską cenę

Przypominamy, że do końca lutego robiąc zakupy z kartą Moja Biedronka za minimum 99 zł, odbierzesz voucher na 15 zł na kolejne zakupy. Za zakupy za kwotę co najmniej 69 zł otrzymasz voucher na 5 zł. Z voucherów można skorzystać w ciągu dwóch dni od ich otrzymania.

Ryż - właściwości i sposoby gotowania
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze