Orlen

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express Orlen

Orlen Vitay. Jak zainstalować aplikacje i tankować 30 groszy taniej na litrze

2022-06-24 15:09

Orlen Vitay to aplikacja popularnej polskiej sieci paliw, która dobrze jest znana stałym klientom. W wakacje może jednak przeżywać prawdziwe oblężenie, ze względu na obniżkę cen paliw wysokości 30 groszy na litrze, którą zapowiedział prezes Daniel Obajtek. Z promocji mogą skorzystać tylko osoby, które posiadają kartę Vitay od 1 lipca, użytkownicy aplikacji już od poniedziałku 27 czerwca. Instruujemy jak zainstalować aplikację i zacząć korzystać z oferty.

Dzięki Orlen Vitay zatankujemy taniej

Jak ogłosił w piątek 24 czerwca Daniel Obajtek, od 27 czerwca paliwo będzie tańsze dla klientów korzystających z aplikacji Orlen Vitay. Na każdy miesiąc wakacji (wraz z kilkoma dniami czerwca) możemy zatankować z aplikacją maksymalnie 50 litrów paliwa na miesiąc w cenie o 30 groszy niższej. W efekcie możemy zaoszczędzić na 150 litrów paliwa. Są również zniżki dla osób z Kartą Dużej Rodziny. O szczegółach pisaliśmy tutaj.

Jak założyć aplikację Orlen Vitay?

Musimy ją w pierwszej kolejności pobrać z AppStore bądź Google Play, w zależności od tego, czy mamy telefon w systemie iOS czy Android. Następnie musimy przejść przez proces rejestracji, podając tam swoje dane, maila, czy zgadzając się na regulamin korzystania z promocji. Jeśli mieliśmy wcześniej konto Orlen Vitay, wystarczy się zalogować naszymi danymi, które podawaliśmy przy rejestracji.

Prezes PKN Orlen zapewnia: Paliwa w Polsce nie brakuje i nie zabraknie

Konto musimy potwierdzić mailem. Od tego momentu, możemy korzystać z promocji poprzez skanowanie przy każdych zakupach kodu kreskowego, który mamy dostępny w aplikacji. W programie jeszcze nie pojawiła się możliwość skorzystania z promocji, ta zapewne zostanie dodana 27 czerwca, wraz ze startem promocji. Zapewne tego dnia trzeba będzie zaktualizować aplikację w AppStore/Google Play, aby skorzystać z promocji. Jak założyć konto w Orlen Vitay krok po kroku, prezentujemy w poniższej galerii:

Sonda
Skorzystasz z promocji Orlenu?
Najnowsze