Daniel Obajtek

i

Autor: ART SERVICE/SUPER EXPRESS Daniel Obajtek

Tańsze paliwo na Orlenie już od poniedziałku 27.06! Daniel Obajtek zdradził szczegóły promocji

2022-06-24 12:08

Tańsze paliwo na Orlenie będzie dostępne dla klientów z kartą Vitay już od poniedziałku 27.06.2022. Aktualne ceny paliw dają się kierowcom mocno we znaki, to też prezes PKN Orlen Daniel Obajtek zapowiedział wakacyjną promocję połączoną z programem lojalnościowym. Kierowcy zatankuję tańsze paliwo o 30 groszy na litrze, ale tylko jeśli spełnią warunki promocji. Przewidziano również dodatkowe zniżki dla osób z Kartą Dużej Rodziny.

Tańsze paliwo na Orlenie od 27.06.2022! Daniel Obajtek z remedium na aktualne ceny paliw

W sytuacji, gdy aktualne ceny paliw zbliżają się do niemal 8 zł/litr, Daniel Obajtek obiecał promocje na okres wakacyjny, gdy ze względu na wyjazdy jest wysokie zapotrzebowanie na benzynę i olej napędowy. W piątek, 24 czerwca, na konferencji prasowej prezes Orlen ogłosił promocję na tańsze paliwo dla obecnych i nowych klientów ORLEN VITAY. 

Paliwo na Orlenie tańsze dla klientów z kartą Vitay

W ramach promocji uczestnicy programu ORLEN VITAY będą mogli zatankować w czerwcu, lipcu i sierpniu łącznie 150 litrów paliwa po cenie niższej o 30 groszy na litrze. Promocja jest rozłożona na tankowania po maksymalnie 50 litrów miesięcznie. Z tańszego paliwa posiadacze aplikacji ORLEN VITAY mogą skorzystać już od poniedziałku, 27 czerwca. Pozostali klienci z fizycznymi kartami VITAY, zatankują taniej dopiero od 1 lipca. 

Prezes PKN Orlen zapewnia: Paliwa w Polsce nie brakuje i nie zabraknie

Osoby z Kartą Dużej Rodziny, które są uczestnikami programu VITAY otrzymają dodatkowy rabat 10 groszy, więc ich łączna oszczędność na litrze wyniesie 40 groszy. Promocja dotyczy dowolnego paliwa na stacjach Orlen (EFECTA lub VERVA) i potrwa do końca sierpnia (czyli do końca wakacji). 

Orlen ogłosił promocję na tańsze paliwo

Program Vitay funkcjonuje już od 20 lat i pozwala na zbieranie punktów za tankowanie paliwa i zakup innych produktów na stacjach Orlen. Zebrane punkty można przeznaczać na odbiór nagród, kupony rabatowe, czy przekazać je na charytatywne cegiełki.

Prezes PKN Orlen Daniel Obajtek:

Kryzys energetyczny i wojna za naszą wschodnią granicą powodują niestabilność na rynkach surowców i doprowadziły m.in. do wzrostu kosztów transportu oraz cen energii, z którymi mierzą się obecnie wszystkie kraje europejskie. Zdajemy sobie sprawę z trudnej sytuacji naszych klientów, dlatego w ramach mechanizmów rynkowych robimy wszystko, aby w tym wymagającym dla całej Europy momencie paliwo w Polsce było możliwie najtańsze. Przygotowaliśmy letnią promocję, która pozwoli kierowcom taniej tankować na naszych stacjach. Wszystkie nasze procesy optymalizacyjne wspierane realnymi działaniami rządu powodują, że ceny paliw w Polsce od tygodni pozostają jednymi z najniższych w Unii Europejskiej i obecnie są niższe niż w Bułgarii czy Rumunii. Dokładamy starań, aby tak pozostało

Sonda
Skorzystasz z promocji Orlenu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze