Gang Swojaków

i

Autor: Jeronimo Martins Polska

Biedronka. Ostatnia szansa na zdobycie swojaków. Możesz je dostać za darmo!

2021-12-06 5:37

Biedronka daje ostatnią szansę na zdobycie swojaków. Gang Swojaków okazał się wielkim hitem, akcja cieszy się tak wielkim zainteresowaniem, że Biedronka zdecydował się dać klientom ostatnią szansę zdobycia maskotek. Ci, którzy zrobią zakupy za określoną kwotę dostaną je za darmo. Pośpiesz się - oferta jest aktualna tylko do 8.12. lub wyczerpania zapasów.

Mali klienci z miejsca pokochali kolejne maskotki oferowane przez Biedronkę. Tym razem zbierali Gang Swojaków. Punkty w akcji można było zbierać do 20 listopada 2021 r. we wszystkich sklepach sieci. Gang Swojaków liczy 12 członków.

Naklejki na Gang Swojaków. Jak je zdobyć? Kwitnie czarny rynek

By otrzymać Bociana Bolka, Żółwia Zenka, Sikorkę Sonię, Raczka Romka, Meduzę Milenę albo Wiewiórkę Wiolę trzeba było zdobyć zdobyć 80 naklejek Natomiast żubr, ryś, sóweczka, wilk, morświn i jeż są do odebrania za 60 naklejek. Naklejkę można było zdobyć, robiąc zakupy za minimum 50 zł. Teraz klienci Biedronki w trakcie zakupów nie otrzymują już naklejek, ale mogą je wymieniać na ukochane pluszaki.

Okazało się że akcja cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że wiele osób pomimo uzbierania odpowiedniej liczby naklejek, nie mogła odebrać upragnionej maskotki. Z tego powodu Biedronka dała ostatnią szansę, aby uzupełnić kolekcję. Od 6.12. - 8.12. , aż do wyczerpania zapasów możemy dostać swojaka za darmo, za każde min. 99 zł wydane na zakupy. Ważne - cena swojaka nie wlicza się w podaną kwotę.

Tańczące z promocjami 2.12
Sonda
Robisz zakupy w Biedronce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze