Naklejki na Gang Swojaków. Jak je zdobyć? Kwitnie czarny rynek

2021-11-23 13:16
Koniec Gangu Swojaków
Autor: MATERIAŁY PRASOWE Koniec Gangu Swojaków

Koniec Gangu Swojaków. Do 1 grudnia lub wyczerpania zapasów będzie można wymienić naklejki na jedną z maskotek Gangu Swojaków lub książkę– informuje sieć sklepów Biedronka. Tymczasem na platformach zakupowych bez trudu możemy kupić o wiele taniej nie tylko same naklejki, pojedyncze maskotki, ale i nawet cały komplet Gangu Swojaków. O tym gdzie i za ile można kupić jeszcze piszemy w galerii.

Koniec Gangu Swojaków

Od ostatniego weekendu klienci Biedronki w trakcie zakupów nie otrzymują już naklejek, z których mogli uzbierać popularne maskotki wchodzące w skład Gangu Swojaków. Akcja Biedronki, która ruszyła 26 sierpnia br. cieszyła się ogromnym zainteresowaniem - podobnie jak wcześniejsze odsłony - "Gang Świeżaków, "Gang Fajniaków" czy "Gang Słodziaków". Kończąca się edycja "Ganu Swojaków" została zainspirowana występującymi w Polsce gatunkami zwierząt. Akcja miała na celu pomóc także młodym odbiorcom w poznawaniu polskiej przyrody. Biedronka deklaruje również wsparcie dla polskiej gospodarki i rolnictwa, zamieszczając dodatkowy punkt w regulaminie promocji. Za kupowanie polskich produktów, a w szczególności warzyw i owoców, klienci dostaną dodatkowe punkty do wymiany na maskotki.

Tańczące z promocjami 18.11.2021

Do kiedy można zdobyć Swojaka?

Naklejki na "Gang Swojaków" można było zebierać od 26 sierpnia do 20 listopada 2021 roku. Aby zdobyć Bociana Bolka, Żółwia Zenka, Sikorki Sonii, Raczka Romka, Meduzy Mileny lub Wiewiórki Wioli trzeba było mieć 80 naklejek. Z kolei na żubra, sóweczkę, wilka, morświna i jeża wystarczyło 60 naklejek. Po zebraniu naklejek, maskotki będzie można odebrać do 1 grudnia bieżącego roku lub do wyczerpania zapasów.

ZOBACZ: Ekskluzywne garnki w Pepco. Sprawdź super promocję [GALERIA]

Sonda
Robisz zakupy w Biedronce?

Naklejki na Swojaki na Allegro

Na serwisie aukcyjnym Allegro można kupić maskotki za mniej niż 40 zł. Sprzedawcy oferują również naklejki, jeśli ktoś chce odebrać Słodziaka w sklepie. Ceny za naklejki to zwykle 1-2 zł za sztukę, więc maskotka będzie w tym wariancie kosztować 60-120 zł. Na OLX znaleźliśmy np. ofertę kupna 80 naklejek za 25 zł. Podliczając wszystkie wymagania sieci, aby otrzymać maskotkę trzeba było wydać w Biedronce od 600 do 2400 zł.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze