Automat paczkowy Allegro

i

Autor: Allegro Automat paczkowy Allegro

Automaty paczkowe One Box od Allegro już działają. Sprawdź, w jakich miastach

2021-11-04 12:07

Automaty paczkowe One BOX by Allegro wystartowały 3 listopada. Od tego momentu Mieszkańcy Warszawy mogą odbierać z nich swoje paczki. W ciągu najbliższych dni maszyny do paczek One BOX by Allegro staną również w Łodzi, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu i Toruniu. Wkrótce zaś paczki z charakterystycznych zielonych maszyn będzie można odbierać także w mniejszych miejscowościach w Polsce. Podpowiadamy, jak wiele automatów paczkowych One BOX by Allegro jest już w Polsce i w jakim tempie będą powstawały kolejne.

Automaty paczkowe One BOX by Allegro już działają. 3 listopada pierwsze paczki znalazły się w charakterystycznych zielonych maszynach, a kupujący mogli odebrać z nich swoje zakupy. Pierwsze automaty paczkowych własnej sieci One BOX by Allegro pojawiły się w Warszawie. W ciągu najbliższych dni zielone automaty paczkowe maja zostać uruchomione w większych miastach Polski np. Łodzi, Poznaniu. Wrocławiu, Katowicach i Toruniu. W planach rozwoju mówi się jednak również o postawieniu maszyn do paczek One BOX by Allegro w mniejszych miejscowościach naszego kraju. Już teraz można skorzystać z 600 zielonych automatów paczkowych. Już wkrótce jednak ma ich być na terenie Polski znacznie więcej. W planach zakłada się, że do końca 2022 roku spóła postawi co najmniej 3000 takich maszyn. Proporcjonalnie do wzrostu liczy automatów do paczek ma rosnąć liczba sprzedających, których produkty można będzie odbierać z One Box by Allegro. Odbiór paczek z zielonego automatu paczkowego Allegro jest banalnie prosty m.in. Dzięki aplikacji Allegro.

CZYTAJ TEŻ: PKN Orlen i Ruch ruszają z nową usługą. Sprawdź, jaką!

Aplikacja Allegro sama informuje klientów, które z zakupionych towarów znajdują się w zielonym automacie paczkowym i umożliwi zdalnie otworzyć skrytkę. W planach jest także powstanie funkcji dzięki którym osoba kupująca będzie już na etapie zakupów mogła wskazać wysokość umieszczenia paczki. Takie rozwiązanie z pewnością ułatwi korzystanie z automatu paczkowego One BOX by Allegro osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich.

Sonda
Korzystasz z paczkomatów lub innych automatów pocztowych?
Złote Laury 2021. Provident o standardach odpowiedzialnego pracodawcy

Automat paczkowy One BOX by Allegro to nie zwykła maszyna do paczek. Oprócz odebrania paczki będzie w nim bowiem można darmowo nadać zużyty sprzęt elektroniczny, który zostanie oddany do recyklingu. Nie tylko w ten sposób One BOX by Allegro będzie działać w obszarze ekologii.

WAŻNE! Rusza lawina automatów do odbioru paczek!

Do końca 2021 roku co trzecia, a po tej dacie co 10 odebrana przez klienta paczka wiązała się będzie z posadzeniem w jego imieniu drzewka z dedykacją. Wraz z rozwojem One BOX by Allegro inicjatyw proekologicznych ma być więcej.

Najnowsze