BIEDRONKA sklep handel promocje

i

Autor: Marek Kudelski/SUPER EXPRESS BIEDRONKA sklep handel promocje

Taniej się nie da. Promocje w Biedronce. Jabłka za 1,5 zł, parówki i pizza za 1 zł [TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI]

2021-11-12 18:20

Tuż po Święcie Niepodległości Biedronka staruje z kolejną promocją. Jak zawsze oferta dyskontu jest bardzo atrakcyjna, jest w czym wybierać. Możemy kupić parówki i pizzę za 1 zł czy wyjątkowo tanie jabłka. Mamy dobre promocje na mięso i ryby. Zobacz najnowszą ofertę Biedronki w kolejnym odcinku programu „Tańczące z promocjami”.

W Biedronce jak zawsze możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy w domowym budżecie. W super promocjach są różnego rodzaju mięsa. Z kartą Moja Biedronka szynkę wieprzową bez kości kupimy za 8,99 zł/kg. Tyle samo zapłacimy za świeże filety z piersi kurczaka. Za połowę ceny kupimy mięso mielone z łopatki wieprzowej i wołowiny. Musimy tylko kupić 3 opakowania i wtedy jedno o wadze 500 g jest w cenie 4,75 zł.

Kalendarz rekordowych podwyżek emeryta. Nie tylko waloryzacja

Miłośnicy parówek tez mają promocję dla siebie. Wszystkie paczkowane parówki Berlinki, drugie opakowanie kosztuje tylko złotówkę Możemy wybierać różne rodzaje tych przysmaków. Też tylko złotówkę zapłacimy za drugą pizzę Guseppe. Jest też coś dla fanów ryb. Łosoś wędzony na gorąco 125 g, przy zakupie dwóch opakowań kosztuje 8,49 zł. Do wyboru: łagodny, z koperkiem lub z pieprzem. Warto też kupić dwie puszki tuńczyka w oleju za 3, 99 zł lub tuńczyka w oliwie za 4,99 zł.

Tańczące z promocjami 12.11.2021

Sporo możemy zaoszczędzić na owocach. Tylko niecałe 4 zł za kg kosztują grapefruity różowe i pomarańcze deserowe. Hitem promocji są polskie jabłka, różne gatunki w cenie jedynie 1,49 zł. Możemy też dużo taniej kupić pomidorki papryczkowe – 6,99 zł/500 g.

500 plus dla niepełnosprawnych emerytów. Sprawdź, czy dostaniesz

Biedronka nie zapomniała o słodyczach. Wszystkie pyszne czekolady Milka, przy zakupie 3 opakowań kosztują 2,69 zł, w takiej samej promocji ś czekolady z całymi orzechami laskowymi Magnetic – kosztują 2,29 zł za sztukę. Możemy też taniej kupić bakalie, drugie opakowanie kosztuje 50 proc. mniej. Możemy je dowolnie mieszać.

Sonda
Robisz zakupy w Biedronce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze