Lidl

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS

Handel

Godziny otwarcia Lidla w Wielką Sobotę. Jak jest czynny Lidl w Wielki Piątek?

2023-04-07 5:57

Wielkanoc w tym roku obchodzimy 9 i 10 kwietnia. Przed świętami zakupy w Lidlu możemy zrobić w standardowych godzinach otwarcia placówek od 6:00 do 23:00. W Wielką Sobotę 8 kwietnia zgodnie z ustawą o zakazie handlu sklepy Lidla czynne są dużo krócej. A jak będzie otwarty Lidl na Wielkanoc?

Godziny otwarcia Lidla w Wielki Piątek 2023

Standardowe godziny otwarcia Lidla to od 6:00 do 23:00. Zdarza się, że niektóre sklepy pracują do 23:30 lub 00:00, są to jednak wyjątki. W Wielki Piątek Lidl będzie pracował bez zmian, w klasycznych godzinach.

Lidl Wielka Sobota 2023 – godziny otwarcia

Wielka Sobota nie jest dniem ustawowo wolnym od pracy, natomiast zgodnie z przepisami sklepy mogą być otwarte krócej niż w zwykły dzień. Handel w tym dniu możliwy jest tylko do godziny 14, ale większość sklepów będzie czynna do godz. 13. Tak pracują wszystkie sklepy sieci Lidl.

Lidl w Wielkanoc 2023. Niedziela i poniedziałek wielkanocny - czy Lidl będzie otwarty?

Zgodnie z ustawą o zakazie handlu w te świąteczne dni supermarkety, dyskonty, hipermarkety i centra handlowe pozostaną zamknięte. W Wielkanoc tj. 9 i 10 kwietnia nieczynne będą wszystkie sklepy sieci Lidl. Na zakupy do dyskontu możemy się wybrać dopiero we wtorek 11 kwietnia.

W Niedzielę Wielkanocną (9 kwietnia) i Poniedziałek Wielkanocny (10 kwietnia) zakupy możemy zrobić w wybranych sklepikach osiedlowych. Czynne są również wybrane Żabki, Lewiatany, Carrefour Express czy inne mniejsze sklepy, w których pracować w tych dniach zdecyduje się sam właściciel. Otwarte mogą być również piekarnie, cukiernie i lodziarnie oraz działalność gastronomiczna, restauracje, kawiarnie oraz stacje benzynowe.

Sonda
Robisz zakupy w Lidlu?
Tańczące z Prmocjami 30.03
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze