Pieniądze to nie wszystko. Grozi nam wielki kryzys? Rafał Baniak

i

Autor: STUDIO GRAFICZNE SE

Pieniądze to nie wszystko. Czy grozi nam Wielki Kryzys?

2022-07-06 13:00

Gościem środowego programu Huberta Biskupskiego "Pieniądze to nie wszystko" był Rafał Baniak, prezes Pracodawców RP. Tematem przewodnim rozmowy było widmo wielkiego kryzysu, który zawisło nad światową gospodarką. Rozmowa odbyła się w 6 lipca o godzinie 13:00.

Pieniądze to nie wszystko. Gościem Rafał Baniak - prezes Pracodawców RP

6 lipca o godzinie 13:00 gościem Huberta Biskupskiego w programie "Pieniądze to nie wszystko" był Rafał Baniak, prezes Pracodawców RP, organizacji działającej od 1989 roku i występująca w interesie pracodawców. W rozmowie zostały poruszone sprawy bieżące, takie jak choćby spodziewany wzrost stóp procentowych, czy problem wysokiej inflacji w Polsce.

Poza inflacją (i tego kto za nią odpowiada i jak z nią walczyć), tematem rozmowy było również widmo światowego kryzysu, który objawia się wysoką inflacją, czy spadającą produkcją. Rafał Baniak odpowiedział także na pytania, dlaczego przedsiębiorcy nie chcą inwestować, zwiększając tym samym ryzyko kryzysu. Poruszone zostały również kwestie odbudowy Ukrainy, oraz udziału polskich przedsiębiorców w tym przedsięwzięciu.

Najnowsze