Ślub

i

Autor: Pexels / CC0 / pixabay.com

Planujesz wesele? Branża ślubna organizuje targi online dla par młodych

2020-11-06 12:59

Przed pandemią koronawirusa wiele par planujących ślub i wesele chętnie brało udział w targach ślubnych, gdzie wystawia się mnóstwo firm z branży. W obecnej sytuacji jest to niemożliwe. Wrocławski startup WeddifyExpo zaoferował jednak parom młodym dostęp do lokalnych przedsiębiorców z branży ślubnej na pierwszych e-targach w Polsce!

Weddify Expo to jednodniowe wydarzenie online, które łączy wystawców z branży ślubnej z narzeczonymi, poszukującymi pomysłów na organizację ślubu. Podczas e-targów Weddify mają oni szansę spotkać się z konkretnymi usługodawcami, zapoznać się z się z ofertą i porozmawiać z nimi na żywo. E-spotkania odbywają się w „prywatnych pokojach”. Co najważniejsze, targi online dają możliwość rozmowy z wystawcami bez wychodzenia z domu. To także świetne rozwiązanie dla par mieszkających za granicą, ale planujących ślub w Polsce.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Co czwarty Polak nie przyjąłby zaproszenia na ślub i wesele

Pójście na wesele to samobójstwo? Mocne słowa epidemiologa

Najbliższe targi odbędą się:

  • Warszawa + Łódź – 8.11.2020
  • Poznań + Wrocław – 29.11.2020
  • Trójmiasto + Pomorze – 6.12.2020

Jak wziąć udział?

Przede wszystkim trzeba się zarejestrować przez internet na wydarzenie odbywające się w  naszej okolicy. Targi są organizowane z podziałem na regiony i lokalne firmy, co ułatwia parom młodym szybszy wybór odpowiednich usługodawców. W formularzu wybieramy nasze preferencje co do wystawców i ofert. W dniu e-targów logujemy się na platformie i bierzemy udział w targach. Do wspólnego uczestnictwa można zaprosić rodzinę.

Ślub w pandemii

Od 19.10 obowiązuje zakaz organizacji imprez okolicznościowych (wesela, konsolacje i inne). Jedyną dopuszczalną formą świętowania takiego wydarzenia jest spotkanie organizowane w w lokalu lub budynku wskazanym jako adres miejsca zamieszkania lub pobytu osoby, która je organizuje (§ 28 pkt. 9 tego rozporządzenia). Tutaj również obowiązuje limit osób – max. 20 osób.

Limity dotyczą także ślubu w kościele – podczas uroczystości religijnych może w nim przebywać nie więcej niż 1 osoba na 7m2 przy zachowaniu odległości nie mniejszej niż 1,5 m. Jeżeli wydarzenie odbywa się na zewnątrz należy zachować dystans 1,5 m i zakryć usta i nos.

Taka sytuacja utrzyma się zapewne przynajmniej do końca listopada 2020 r., na co wskazuje bardzo duża codzienna liczba nowych zachorowań na koronawirus.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze