węgiel sklep PGG

i

Autor: Gettyimages Węgiel znika błyskawicznie. Sklep PGG wprowadza limity na jego zakup - 3 tony

Frontem do klienta

Planujesz zakup węgla? Oto spore ułatwienie

2022-08-26 16:17

Ceny węgla osiągają rekordowe wartości, zarówno na rynku polskim, jak i światowym. Węgiel w sklepie internetowym Polskiej Grupy Górniczej można kupić dużo taniej niż w tradycyjnych składach opału. W celu ułatwienia klientom odbioru węgla PGG uruchamia sieć Kwalifikowanych Dostawców Węgla, którzy będą wykonywać usługę transportu i wydania klientowi węgla kupionego bezpośrednio w e-sklepie PGG .

Kwalifikowani Dostawcy Węgla - nowa usługa w PGG

Wybór sieci dostawców PGG miał charakter otwarty, każdy z przedsiębiorców mógł wziąć w nim udział, a głównym kryterium była cena za usługę dostawy – informuje portal dlahandlu.pl. Ogłaszając nabór na kwalifikowanych dostawców spółka postawiła wymagania co do najwyższej jakości obsługi: partnerzy PGG muszą dysponować m. in. utwardzonym i zabezpieczonym składem węgla. Skład musi też być ubezpieczony i posiadać niezbędną infrastrukturę: legalizowaną wagę oraz odpowiednie samochody zdolne odebrać z kopalni węgiel i dostarczyć odbiorcom finalnym.

Tańczące z Promocjami 25.08.22

Pierwsi dostawcy PGG pojawią się w sklepie internetowym spółki we wtorek, 30 sierpnia. Kwalifikowani Dostawcy Węgla będą wykonywać usługę transportu i wydania klientowi węgla kupionego bezpośrednio w e-sklepie PGG. Kwalifikowani Dostawcy Węgla będą wykonywać dostawy węgla do składu zlokalizowanego w rejonie miejsca zamieszkania klienta, a cała transakcja sprzedaży będzie realizowana przez sklep PGG. Sieć składów KDW będzie rozlokowana na terenie całego kraju, co zdecydowanie ułatwi klientom odbiór zamówionego w PGG  węgla, bez konieczność samodzielnego organizowania transportu.

Sonda
Czy będziesz składać wniosek o dopłatę do zakupu węgla?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze