PlayStation 5 - najlepsze memy o najnowszej konsoli od Sony

i

Autor: YouTube PlayStation PlayStation 5 - najlepsze memy o najnowszej konsoli od Sony

PlayStation 5 już w sprzedaży w Polsce! Ile kosztuje? Gdzie kupić? Gdzie jest najtańsze?

2020-11-19 13:47

Kolejna generacja konsol wkracza na rynek. Po wielu miesiącach czekania w sprzedaży jest nowa konsola Sony PlayStation 5. Fani gier od dawna wyczekiwali kolejnej generacji PlayStation. Wreszcie urządzenie można kupić. Gdzie można kupić PlayStation 5? Ile trzeba zapłacić za nową konsolę Sony? Gdzie jest najtańsza?

 - PlayStation 5 nie ma limitów - głosi hasło reklamowe nowej konsoli Sony. Teraz wszyscy możemy się o tym przekonać, ponieważ PlayStation 5 wreszcie trafia do sklepów! Sprzedaż PlayStation 5 rozpoczęła się dzisiaj o godzinie 10. Niestety Sony nie poinformowało ile egzemplarzy trafiło na rynek i możemy się spodziewać, że pierwszy rzut konsol do sklepów, siłą rzeczy, będzie sprzedażą limitowaną - do wyczerpania zapasów. Fani w całej Polsce i na świecie szturmują sklepy, żeby nikt nie wyprzedził ich w zakupie wymarzonego PlayStation 5. 

Przed zakupem warto pamiętać, że PlayStation 5 sprzedawane jest w dwóch wersjach - standardowej PS5 i PS5 Digital Edition, która nie posiada odtwarzacza fizycznych płyt.

Gdzie możemy kupić PlayStation 5?

ZOBACZ TEŻ: Polska wschodzącą gwiazdą na światowej mapie producentów gier wideo [RAPORT]

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Playstation 5 znika ze sklepów z prędkością błyskawicy. W największych sklepach sprzęt coraz częściej podpisany jest jako niedostępny.

Standardowa cena podstawowego zestawu to 2299,00 zł.

Za te pieniądze dostaniemy konsolę z dyskiem 825 GB SSD, pad, kabel HDMI, podstawka i kabel USB.

Wersja Digital Edition standardowo kosztuje 1 849 zł

W niektórych sklepach dostępny jest także droższy zestaw "PlayStation 5 + Dodatkowy kontroler DualSense + FIFA 21 Edycja Mistrzowska + Steelbook".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze