Po raz piąty wręczymy Złote Laury „Super Biznesu”

2018-10-15 8:14 WSB
Złoty Laur Super Biznesu
Autor: Superbiz

Redakcja „Super Biznesu” od wielu lat obserwuje polski rynek i wypatruje na nim instytucji i firm, których działalność przynosi szczególne korzyści polskiej gospodarce. Najlepszych nagradzamy Złotymi Laurami „Super Biznesu”. Statuetki zostaną przyznane już piąty raz. Tym razem w 12 kategoriach. Oto, kogo nominowaliśmy do nagrody.

Złote Laury „Super Biznesu” zostaną przyznane laureatom już w poniedziałek 15 października w Hotelu Bellotto w Warszawie. Kapituła, złożona z przedstawicieli redakcji „Super Biznesu", wyłoniła po trzy firmy lub instytucje nominowane w 12 kategoriach. Wybraliśmy je nieprzypadkowo, starając się uwzględnić najważniejsze sektory polskiego biznesu.

Przedsiębiorcy dostrzegają korzyści wynikające ze strategii zarządzania uwzględniającej interesy społeczne. Dlatego wspierają rozmaite działania na rzecz lokalnych społeczności. W naszym plebiscycie doceniamy takie inicjatywy, wręczając nagrody w kategoriach Społeczna Odpowiedzialność Biznesu czy Inicjatywa Społeczna. Z roku na rok rośnie również popularność sponsoringu sportowego i coraz więcej firm angażuje się w te działania, dostrzegając, że płyną z nich konkretne korzyści ekonomiczne.

Doceniliśmy także rozsądne działanie na rynku usług finansowych. Instytucje z tego sektora, które swą rzetelnością budują zaufanie ludzi, zasługują na wyróżnienie. Podobnie jest z tymi, którzy działają w sektorze rolno-spożywczym. Ważne jest też to, by nie stać w miejscu i wprowadzać innowacje, ale też promować nasz jak najlepszy wizerunek w świecie – wizerunek Polski jako kraju przyjaznego inwestorom, pełnego przedsiębiorczego zapału, gościnnego i otwartego.

W naszym plebiscycie nie mogło zabraknąć też takich kategorii, jak Nauka i Biznes czy Technologia i Biznes oraz Promotor Patriotyzmu Gospodarczego czy Rewolucja 4.0, ponieważ postęp w tych dziedzinach jest ważny dla rozwoju polskiej gospodarki. Te elementy składają się na nasz wspólny sukces dlatego tak ważne jest docenianie ciężkiej pracy wszystkich tych, którym ten sukces zawdzięczamy.

Wydarzeniem towarzyszącym tegorocznej gali będzie dwudniowy Kongres Gospodarczy PolandGO.

NOMINOWANI DO NAGRÓD ZŁOTY LAUR „SUPER BIZNESU” W KATEGORIACH:

Złote Laury
Autor: SE Złote Laury Link: Zobacz grafikę w pełnym rozmiarze.
Złoty Laur Biznesu 2018
Autor: ARCHIWUM LAUR
Najnowsze