Ryanair

i

Autor: SHUTTERSTOCK

Linie lotnicze

Podróżni mają powód do radości. RyanAir otworzy kolejny kierunek z Polski!

2023-05-30 16:20

Polska jest jednym z najważniejszych rynków dla linii lotniczych RyanAir. Są to linie lotnicze najczęściej wybierane przez polskich podróżujących. Nic więc dziwnego, że przedstawiciele RyanAir decydują się na stałe rozszerzanie oferty. Już wkrótce pojawi się kolejny kierunek. Dokąd polecimy tym razem?

Polacy chętnie wybierają linie lotnicze RyanAir. Gdzie latają najczęściej?

Irlandzkie linie lotnicze RyanAir są jednym z najczęściej wybieranych przez Polaków przewoźników. Nic więc dziwnego, że RyanAir decyduje się na ciągłe rozszerzanie oferty o kolejne kierunki i trasy. Jak poinformował w rozmowie z portalem Fly4Free Michał Kaczmarzyk, dyrektor generalny Buzz cytowany przez Eskę - w 2022 roku RyanAir przewiózł 14,5 mln Polaków na trasach z i do Polski. W tym roku chcą poprawić wynik o kolejny milion pasażerów. "Polska jest czwartym najważniejszym rynkiem Ryanaira pod względem liczy pasażerów po Wielkiej Brytanii, Włoszech oraz Hiszpanii" - podkreślił Kaczmarzyk.

RyanAir otworzy kolejne kierunki w Polsce. Egzotyka, tropiki i tajemniczy kraj

W związku z wysokim zainteresowaniem przewoźnik podjął decyzję o dodanie do listy kolejnych kierunków - tym razem bardziej tropikalnych i egzotycznych. "Jeżeli chodzi o zimowy rozkład, to lada moment ogłosimy nowe trasy z Polski. Co z bardziej egzotycznymi trasami? Dobrym przykładem jest Maroko, które jest w open sky, więc na pewno będziemy rozwijać stąd naszą ofertę. A Egipt? To jest kierunek, do którego na pewno będziemy latać z Polski. Pytanie nie brzmi więc czy tylko kiedy" - poinformował Michał Kaczmarzyk w rozmowie z Fly4Free.

Jak przytacza Eska, dyrektor Buzz Michał Kaczmarzyk zdradził również, że zimą do oferty zostanie wprowadzony kraj, który nie był wcześniej dostępny w ofercie irlandzkich linii lotniczych. Szczegóły nie są jeszcze znane.

Sonda
Czy obawiasz się anulowania lotów?
Pieniądze to nie wszystko Sławomir Dudek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze