Biełgorod

i

Autor: AP Biełgorod

Zapraszamy do oglądania!

Polska na wojnie z Rosją? Wieczorny Ekspress już dzisiaj!

2023-05-24 13:31

Już dziś (24.05) o godzinie 18:00 startuje kolejny odcinek „Wieczornego Expressu”. Program będzie emitowany na żywo na stronie głównej se.pl, na naszym kanale w serwisie YouTube oraz na Facebooku Super Expressu. Tym razem gościem Huberta Biskupskiego zastępcy redaktiora naczelnego Super Ekspressu będzie Marek Budzisz, ekspert ds. Rosji, Jakub Dymek, publicysta, autor podcastu „Dwie lewe ręce” i Ewa Zajączkowska-Hernik, publicystka. O czym prowadzący będzie dyskutował z zaproszonymi gośćmi?

„Wieczorny Express” – jedyny taki program! Ciekawi goście, trudne pytania i fascynujące odpowiedzi

Marek Budzisz ekspert ds. Rosji w programie nie tylko oceni to, co dzieje się obecnie w Ukrainie, ale również będzie pytany o stosunki polsko-ukraińskie, zwłaszcza w kontekście zbliżającej się rocznicy zbrodni wołyńskiej. 

"Czy powinniśmy z Ukraińcami rozmawiać o Wołyniu, o ekshumacjach, o upamiętnieniu ofiar? Jak silny jest nurt antyukraiński w Polsce? Na ile podsycają go Rosjanie? Świat po wojnie rosyjsko-ukraińskiej"- to tylko niektóre wątki i tematy, o które zapyta prowadzący Hubert Biskupski. 

W drugiej części programu publicyści Jakub Dymek oraz Ewa Zajączkowska-Hernik zostaną zapytani o bieżące tematy.

Jako, że trwa prekampania wyborcza, a liderzy partii prześcigają się w obietnicach wyborczych zwłaszcza w kontekście programów socjalnych, inflacji oraz zmieniających się sondaży przed wyborczych, tematów do gorącej dyskusji w studiu, nie zabraknie. 

Rozmowy będziecie mogli obejrzeć na stronie se.pl oraz na naszych kanałach Facebook oraz YouTube.

Nie możecie tego przegapić!

Sonda
Czy 800 plus oraz darmowe leki i przejazdy autostradą sprawią, że PiS wygra wybory?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze